Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Wełna na garnitur

Wełna na garnitur

  Tkanina w garniturach NOOR to kluczowa kwestia, o którą stale dbamy i starannie wybieramy z oferty materiałów renomowanych włoskich tkalni. To, co najważniejsze czyli tkanina, jaką jest szlachetna wełna, sprawia, że garnitury doskonale się nosi i są wygodne nawet po całym dniu. Można na nich polegać w każdej sytuacji.  Informacje na temat składu tkaniny można znaleźć zawsze we wszywkach wewnątrz marynarki. W garniturach NOOR tam właśnie podane są wszystkie informacje na temat materiału, z którego zostały uszyte.

  To co, wyróżnia garnitury i marynarki NOOR to oprócz szlachetnej wełny również intensywny kolor i wyrazista struktura tkaniny. Granat, grafit, prążek czy kolorowa krata idealnie komponują się z fakturą materiału. Struktura jest nie tylko dobrze wyczuwalna w dotyku, ale również oglądana pod odpowiednim kątem padania promieni słonecznych widoczna jako subtelny wzór. Widać to zwłaszcza na przykładzie tkaniny tzw. żabie oczko, która powstaje z połączenia dwóch jasnych i dwóch ciemnych nitek przędzy. Materiał pozornie jednolity zyskuje dodatkowy wymiar – przestrzeni, która sprawia, że garnitur jest niepowtarzalny. Marynarki i spodnie zostały tak skrojone, aby pozwalały na podkreślenie jak najlepszego wyglądu mężczyzny, który je nosi. Klasyczne z jednej strony kolory i fasony sprawiają, że modele garnituru grafitowego czy granatowego świetnie nadają się do pracy, a w odpowiedniej stylizacji z poszetką, muszką i kwiatem będą idealnie pasować na ślub. Zwłaszcza, że męska stylizacja ślubna jest wysoko sformalizowana, a kolory granatowe czy grafitowe dobrze się sprawdzają.

   

  To, co najważniejsze czyli tkanina, jaką jest szlachetna wełna, sprawia, że garnitury doskonale się nosi i są wygodne nawet po całym dniu. Można na nich polegać w każdej sytuacji.  Informacje na temat składu tkaniny można znaleźć zawsze we wszywkach wewnątrz marynarki. W garniturach NOOR tam właśnie podane są wszystkie informacje na temat materiału, z którego zostały uszyte.

   

  Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na indywidualne przymiarki – zawsze zapewniamy profesjonalne porady stylizacyjne!