Przejdź do treści

O nas

Kilka słów o naszej firmie

O nas

Jesteśmy wrocławską firma zajmującą się produkcją i sprzedażą odzieży męskiej. Działamy od 1991 roku. W swojej ofercie posiadamy garnitury, marynarki, spodnie oraz niezbędne w męskiej szafie koszule, krawaty czy poszetki. Dzięki współpracy z liderami w gronie producentów tkanin i dodatków z Włoch, Francji, Portugalii i Hiszpanii dysponujemy materiałami i dodatkami krawieckimi o najwyższej jakości.

Korzystamy z wysokogatunkowych tkanin wełnianych, często z dodatkiem moheru, kaszmiru i jedwabiu. Stały rozwój, udział w międzynarodowych targach i pokazach ułatwia nam wybranie zarówno najpiękniejszych deseni i kolorów tkanin jak i krojów zgodnych z najnowszymi trendami mody.

Uszycie naszych ubrań powierzamy zakładowi mającemu opinię „najlepszej igły” w Polsce. Wysokogatunkowa tkanina w połączeniu z jakością uszycia i zastosowaniem najlepszych dodatków sprawia, że wyrób końcowy przedstawia się doskonale. Dbałość o detale, wykończenie i ciekawe wzornictwo, połączone z najnowszymi technologiami zapewnia komfort i elegancki wygląd.

Poszczególne kolekcje szyte są w małych ilościach. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie ubrania dla najbardziej wymagajacej sylwetki. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klienta, chętnie doradzamy i udzielamy fachowych porad.