Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Walentynki – jak się ubrać w ten szczególny czas?

Walentynki – jak się ubrać w ten szczególny czas?

    Jeszcze tydzień temu nikt nie pomyślałby, że będzie można spędzić Walentynkowy weekend gdzie indziej niż we własnym domu, najprawdopodobniej przed telewizorem na kanapie oglądając netflixowy serial, a jednak okazuje się, że mamy wybór. Kino? A może wypad poza miasto? Wprawdzie nadal mamy ograniczenia, ale zawsze większy wybór niż zostanie w domu. Pokusiliśmy się zatem o kilka praktycznych porad na temat: jak się ubrać na walentynkowy wieczór.

    Przede wszystkim wygodnie, ale jednak z klasą, adekwatną jednak do walentynkowych okoliczności, jakie mamy w tym roku. Nie chodzi o to, aby wyjść do kina w odświętnym garniturze, ale z całą pewnością trzeba zadbać o wygląd, ponieważ już w ten sposób wyrażamy swój szacunek do kobiety.

    Warto tego dnia ubrać elegancką koszulę z dobrego materiału, najlepiej naturalnego – czyli bawełny. Polecamy koszule Olymp, które są świetnie skrojone, doskonale układają się na sylwetce i bardzo dobrze noszą, ponieważ są „oddychające”. Bawełniana tkanina bez sztucznych domieszek zapewnia wysoki komfort noszenia. Bez wątpienia marynarka do tak dobrej koszuli będzie świetnym rozwiązaniem, w szczególności kolorowe marynarki, w modną kratę. Krawat nie jest absolutnie obowiązkowy, ale poszetka „zrobi robotę”. Poszetka będzie takim dodatkiem, który z pewnością spodoba się Waszej wybrance, żonie czy dziewczynie i warto ja dobrać do marynarki. W tym przypadku można pozwolić sobie na fantazję i wybrać kolorową poszetkę ułożoną w puff, czy fantazyjny mountain fold.

    Dobrze ubrany mężczyzna to co najmniej połowa sukcesu walentynkowego spotkania. Kobiety doceniają męską elegancję i lubią mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd zewnętrzny, ponieważ tym samym wyrażają im szacunek. Ubranie z klasą i jednocześnie komfortowe jest jak najbardziej możliwe i zawsze gwarantuje doskonałe samopoczucie. A to jest ważne i aktualne zawsze!