Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Świąteczne spotkania. Co ubrać, aby wyglądać elegancko i czuć się komfortowo?

Świąteczne spotkania. Co ubrać, aby wyglądać elegancko i czuć się komfortowo?

  Koniec roku zbliża się milowymi krokami, a wraz z nimi Święta, tuż po nich Sylwester. Ani się obejrzymy, a już zasiądziemy do wigilijnego stołu. Jak dobrze wyglądać podczas Świąt i jednocześnie czuć się komfortowo? Proponujemy różne stylizacje świąteczne z garniturami lub marynarkami NOOR. Inspiracja dla Panów, którzy lubią i chcą dobrze wyglądać nie tylko od Święta!

  Świąteczne stylizacje dla Panów na Boże Narodzenie proponujemy w dwóch odsłonach:

  ✔️ Kratka, elegancka i jednocześnie podkreślająca indywidualny styl. Jeśli marynarka czy garnitur są w monochromatycznych barwach, wówczas kolorowa, a najlepiej czerwona poszetka doskonale ubarwi stylizację

  ✔️ Klasyczny garnitur lub marynarka w granatowym kolorze, biała koszula lub w innym jasnym kolorze i kolorowa poszetka

  ✔️ Garnitur jasnopopielaty lub szary, z którego można wybrać dowolny element – np. marynarkę lub kamizelkę i dopasować do niego elegancką koszulę w jasnym kolorze. Krawat nie jest wymagany, ale poszetka doda elegancji.

  Stylizacje na Święta są zdecydowanie spokojniejsze i wyważone, mają być oczywiście eleganckie, ale jednocześnie zapewniać komfortowe samopoczucie przy wigilijnym czy świątecznym stole.

  Z kolei na Sylwestra proponujemy zmianę stylu na bardziej karnawałowy. A zatem:

  ✔️Jeśli wybieracie się do znajomych na domówkę – proponujemy elegancką marynarkę, koszulę i krawat. Kolorowa poszetka ułożona w fantazyjny puff z pewnością ubarwi stylizację

  ✔️Jeśli wybieracie się na eleganckiego Sylwestra – polecamy garnitur w ciemnym kolorze, białą koszulę z mankietami na spinki i elegancki krawat lub muszkę. Dobrze sprawdzi się poszetka ułożona na sposób tzw. TV-fold. Niezwykle ciekawym i absolutnie wyjątkowym może okazać się elegancki garnitur we wzór tenis, który nie tylko przypomina splendor czasów Ala Capone i amerykańskiej prohibicji czy lat 90-tych i Gordona Gekko, ale jest po prostu ponadczasowym klasykiem mody męskiej.