Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Stylizacja na ślub w stylu naturalnym

Stylizacja na ślub w stylu naturalnym

  Ostatnie dwa lata najmocniej świadczą o tym jak bardzo zmieniły się trendy w ślubnych stylizacjach. Nie tylko z powodu przymusowych ograniczeń – ceremonie stały się bardziej kameralne, odbywają się w naturalnym otoczeniu, wręcz w plenerze. Jeszcze 10 lat temu sytuacja prawie nie do pomyślenia – obecnie to ciekawa alternatywa dla Narzeczonych. W ślad za tym zmieniają się zarówno męskie, jak i kobiecie stylizacja ślubne.

  Klasyka nadal trzyma się znakomicie i zdaje się, że pozycja granatowego garnituru męskiego jako sztandarowej stylizacja dla Pana Młodego jest nienaruszona. Ale niektórzy Panowie coraz śmielej poczynają sobie z dress code i po prostu świetnie się bawią modą. Dlatego już nie dziwi nas sytuacja, w której Pan Młody nie zakłada krawata czy garnituru – czasem wystarczy po prostu kamizelka, biała koszula i dobre spodnie.

  Zdjęcia z sesji ślubnej, która została zrealizowana w tym roku w całkowicie naturalnym otoczeniu to świetny przykład właśnie takiego podejścia. Pan Młody nie ma ani krawata, ani klasycznego granatowego garnituru. Ale mimo to wygląda rewelacyjnie! Zestaw: spodnie, biała koszula, kamizelka świetnie spełnia swoją rolę. Taki styl bywa różnie nazywany – rustykalnym czy boho, my wolimy nazwę po prostu naturalny. W takim zestawie najlepiej wygląda się po prostu w plenerze, nad jeziorem, wśród drzew i traw. Sukienka Pani Młodej oczywiście doskonale koresponduje do stylizacji Pana Młodego – to romantyczna wersja stylu boho.

  Zapraszamy Panów Młodych do Salonu NOOR przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na przymiarki!

  Credits:

  Fotografia i organizacja: Klaudia Kłodnicka
  nMiejsce: Gościniec pod Zającem
  nModelka: Nikola Nikola Pruchnicka
  nModel: Daniel
  nSuknie ślubne: Salon sukien ślubnych FLOSSMANN
  nKamizelka: NOOR
  nFryzura: Aleksandra Przygoda Hair&Beauty
  nMakijaż: Wiktoria Pruchnicka
  nBukiet i wianek: Cuda&Miłostki Kreatywna Pracownia Florystyczna
  nPapeteria: Wellegance
  nDekoracje: LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji