Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Premiery 2020 – nowe garnitury, marynarki i spodnie od Noor

Premiery 2020 – nowe garnitury, marynarki i spodnie od Noor

    Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy nasze tegoroczne premiery: garnitury, marynarki i spodnie. Hołdujemy klasycznym regułom mody męskiej i godzimy je z aktualnymi trendami. Dlatego w naszej najnowszej kolekcji widoczne są bardzo modne od kilku sezonów kraciaste wzory, w bardziej wyrazistej lub subtelnej wersji. Co istotne – wprowadzamy teraz oprócz garniturów i marynarek również spodnie, które można kupić pojedynczo. Zapraszamy do Salonu Noor przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu, jak również do obejrzenia nowych propozycji w zakładce KOLEKCJA.

    Nowe garnitury zostały uszyte z wełnianych tkanin w intensywnym kolorze granatu, różnią się jednak odcieniami. Pierwszy z nich to elegancki garnitur w kolorze granatowym, który został subtelnie przepleciony niebieską nitką. Drugi został uszyty z materiału, który wyróżnia intensywny, morski kolor. Garnitury te doskonale się nadają do pracy, czy na uroczyste okazje, ale można je również nosić w wersji smart casual, bez krawata, a także same marynarki na przykład do chinosów.

    Kolejną nowością są kolorowe marynarki. Zostały również uszyte ze szlachetnej wełny, która zapewnia wysoki komfort noszenia. Marynarki wyróżnia ciekawy deseń i oryginalne kolory. Dominują jednak kolory niebieskie, błękitne i morskie, które zostały przełamane bordo czy beżem. Świetnie będą pasować zwłaszcza na wiosnę i lato do dżinsów czy chinosów w jednolitym kolorze i jasnej koszuli.

    Ostatnią nowością są spodnie – trzy różne modele. Są to eleganckie spodnie na kant, uszyte z wełny zmieszanej z elastanem, co zapewnia wysoki komfort podczas noszenia. Dwa modele spodni zostały uszyte z tkanin o subtelnym, kraciastym wzorze, natomiast jedna para – w jednolitym, jasnym beżu.

    Zapraszamy do Salonu Noor przy ul. Zachodniej 14 na osobiste wizyty i przymiarki. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa podczas wizyty i stosujemy wszelkie sanitarne wymogi odnośnie wizyt w sklepach odzieżowych. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów!