Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nowy garnitur Noor – idealny na ślub

Nowy garnitur Noor – idealny na ślub

    Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszą jesienną PREMIERĘ w kolekcji NOOR! To 3-częsciowy garnitur, który został uszyty z doskonałej jakości wełny pochodzącej ze znamienitej włoskiej tkalni Reda 1865. W skład garnituru wchodzi marynarka, spodnie i kamizelka. Piękny kolor, który jest połączeniem granatu, grafitu i bordo zdecydowanie wyróżnia tę propozycję i dodaje jej elegancji.

    Oryginalny kolor to element, który wyróżnia ten garnitur, dlatego Pan Młody, który zdecyduje się na taką stylizację będzie wyglądał inaczej niż wszyscy. Obecna w tym zestawie kamizelka podnosi elegancję o poziom wyżej dodając prestiżu mężczyźnie, zwłaszcza podczas oficjalnych okoliczności. Trzy części garnituru można dowolnie zestawiać, ale to właśnie kamizelka będąc przysłowiową kropka nad i – decyduje o szczególnie prestiżowym wyglądzie męskiej stylizacji.

    Do garnituru można dobrać krawat lub muszkę, w zależności od preferencji Pana Młodego, przy czym muszka jest uznawana za bardziej elegancki dodatek, mile widziany podczas szczególnie oficjalnych okoliczności. Obowiązkowa jest natomiast w przypadku ślubu biała koszula. Nasz najnowszy garnitur świetnie sprawdzi się w szczególności podczas klasycznego ślubu, jak i w przypadku ceremonii w stylu rustykalnym. 

    Garnitur można przymierzyć i oczywiście kupić w naszym Salonie firmowym, przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu oraz w salonach partnerskich na terenie Polski! Serdecznie zapraszamy!