Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nowa kolekcja garniturów i marynarek NOOR

Nowa kolekcja garniturów i marynarek NOOR

    Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy nasze premierowe garnitury i marynarki na rok 2023. Tym razem premierowa kolekcja NOOR składa się z dwóch garniturów i dwóch marynarek. Uszyliśmy je oczywiście u polskich krawców, z doskonałych włoskich, 100% wełen. To pełna elegancji i prestiżu kolekcja zadowoli nawet najwybredniejszych elegantów i z pewnością znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach – podczas slubów, wesel, spotkań biznesowych i bardziej lub mniej oficjalnych uroczystości. 

    Pierwszy z nowych garniturów to klasyczny, idealny na każdą niemal okazję garnitur dwuczęściowy w kolorze najgłebszego granatu czyli tzw. Midnight Blue. Został uszyty z bardzo miękko wykończonej tkaniny o strukturze mini kosteczki. To uniwersalny model, który można ubrać na wiele okazji, nie tylko najbardziej uroczystych. Drugi z garniturów wyróżnia się ciekawym połączeniem kolorów granatu, bordo i oberżyny, które tworza kratę. To wyjątkowy garnitur o niebanalnej kolorystyce i wzorze. Marynarki w nowej kolekcji sa również dwie. Pierwsza z nich została uszyta ze 100% wełny. Tkanina ma wzór kraty, która łączy kolory granatowy i miodowy. Druga marynarka to z kolei połączenie zielonego koloru i miodowego i również ma wzór kraty.

    Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu przy ul. Zachodniej 14! Doradzimy jaki wybrać garnitur lub marynarkę, aby pasował do okoliczności, jaką koszulę dobrać do garnituru, z uwzględnieniem sylwetki, już posiadanej garderoby i okazji.