Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Najmodniejsze garnitury na ślub jesienią

Najmodniejsze garnitury na ślub jesienią

    Wprawdzie sezon ślubny w większości jest już za nami, ale wrzesień i październik to również popularne wśród Narzeczonych miesiące na ślubne uroczystości. Jesień rządzi się trochę innymi prawami i zazwyczaj inne stylizacje są popularne. Jakich możemy się spodziewać garniturów ślubnych w nadchodzącym czasie? O tym dowiesz się z naszego artykułu.

    nPanowie Młodzi coraz częściej wybierają na ślub garnitur trzyczęściowy złożony z marynarki, spodni i kamizelki. Ceremonia ślubna to szczególne wydarzenie i wyższy poziom elegancji jest zdecydowanie dobrze widziany! Kamizelka, choć nie stanowi głównego elementu stroju, doda mu wyrafinowania i szlachetności. Jest poza tym niesłychanie stylowa, ale bywa niekomfortowa, dlatego trzeba ją szczególnie starannie dobrać do sylwetki mężczyzny. Najmodniejsze obecnie są kamizelki w kolorze szarym w przypadku granatowego garnituru lub brązowe do kolorowych marynarek stylizacji ślubnej boho.

    nCzarny garnitur ślubny to klasyka, w najbardziej prestiżowym wydaniu. Wyjątkowa stylizacja na szczególne ceremonie, idealnie sprawdzi się na ślub i wesele, które odbywa się wieczorem, kiedy jest już ciemno. Czarny garnitur wpisuje się znakomicie w dress code typu black tie. Czerń jest poważna i dostojna i należy dopasować również wszystkie inne elementy uroczystości, łącznie z sukienką Pani Młodej – doskonale będzie wyglądać sukienka w stylu galmour.

    nGarnitur smokingowy to na pewno największy klasyk spośród klasyków. Trudno o bardziej elegancki męski ubiór – doskonały na każdą elegancką okazję, która wymaga dress code. Taki garnitur jest odpowiedni na najbardziej prestiżowe i wykwintne uroczystości.

    nGarnitur w stylu rustykalnym to przeciwieństwo powyższych propozycji, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna i lubiana przez Narzeczonych. Panowie Młodzi wybierają najczęściej kolorowe garnitury czy marynarki, inspirując się roślinnymi dodatkami, a przede wszystkim stawiają na luz. Bardzo często zestawy są kombinowane – marynarka, spodnie i kamizelka są zupełnie różne.