Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Męska koszula – jak nosić?

Męska koszula – jak nosić?

    Biała męska koszula to absolutny klasyk, który stworzony dawno temu, przetrwał całe wieki, a kto wie, czy nie tysiąclecia, od czasu do czasu tylko przechodząc modyfikacje. Rację ma zatem Lagerfeld, że jest to najwiekszy wynalazek w modzie, który pod względem rangi niemalże nie ma sobie równych.

    Biała, prosta i jednocześnie bardzo elegancka koszula to jeden z żelaznych punktów męskiej ślubnej stylizacji. To równiez element nieomal oboaiwązkowy każdej oficjalnej męskiej stylizacji, zwłaszcza tej, przewidzianej na wielkie gale, oficjalne wydarzenia. 

    Koszula męska to nie tylko biel, obecnie to cała gama barw i zróżnicowane fasony. Nawet jeśli jej forma zawsze wydaje się być taka sama to znajdujemy w niej subtelne różnice, które sprawiają, że jeden model świetnie pasuje do określonej stylizacji, ale inny już nie. Modne są obecnie koszule wzorzyste, z printami, w intensywnych barwach, a także koszule z dzianin lub z reglanowymi rękawami. Koszulę można nosić absolutnie do wszystkiego, nie tylko go garnituru.

    A skoro jesteśmy już przy garniturach to warto wspomnieć, że modne ostatnio różne kolory, czy kraciaste wzory to doskonałe towarzystwo, na tle których koszula doskonale się prezentuje. Ciekawą alternatywą do marynarki, kiedy mężczyzna chce wyglądac elegancko, ale po prostu wybiera mniej oficjalną formę – założenie kamizelki na koszulę jest świetnym i bardzo modnym pomysłem. Warto z niego skorzystać.

    W Salonie NOOR znajdziecie koszule na każdą okazję, do której dopasujemy nie tylko dodatki, ale również garnistur, spodnie czy marynarkę. Warto spojrzeć na kompletowanie męskiej garderoby kompleksowo i stosowac kombinacje, które po prostu ułatwiają życie. Można u nas kupić nie tylko cały garnitur, ale również poszczególne jego częsci. Zapraszamy na ul. Zachodną 14 we Wrocławiu!