Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Męska elegancja latem

Męska elegancja latem

  Lato w pełni, słońce czasami przygrzewa zbyt mocno, a Panowie mają dylemat: jak się ubrać, aby wyglądać elegancko i jednocześnie komfortowo pomimo temperatur przekraczających 30 stopni Celsjusza? Czy można zrezygnować z elegancji, kiedy żar leje się z nieba? W dobie garniturów szytych z doskonałej jakości tkanin można być eleganckim latem i jednocześnie czuć się całkowicie komfortowo, wystarczy skorzystać z podstawowych porad.

  Lato nie sprzyja noszeniu ciemnych garniturów, zwłaszcza ciemnoszarych czy granatowych. Często mężczyzna nie może sobie jednak pozwolić na rezygnację z dress code, jaki obowiązuje w pracy. Nawet podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i w mieście podczas letnich upałów, można być eleganckim, trzeba jednak zmodyfikować garderobę.

  Garnitury jakie szyjemy w naszych pracowniach to nie tylko elegancka linia na szczególne okazje, jak np. wesele czy ślub, ale również smart casual w najlepszym wydaniu. Garnitury i marynarki szyjemy z doskonałych tkanin z włoskiej tkalni REDA, w klasycznych fasonach i wzorach. Świetnie sprawdzają się latem, w szczególności garnitury w kolorach jasnoszarym, popielatym czy kolorowe marynarki. Z krawatem lub bez, w zależności od okoliczności – zawsze prezentują się doskonale i podkreślają indywidualny styl mężczyzny. Ciekawa i jednocześnie idealna na lato kombinacja składa się z jasnej koszuli, spodni i kamizelki. To elegancki zestaw i jednocześnie wygodny.

  Do lżejszego i jasnego letniego garnituru świetnie będzie pasować jasna koszula z lekkiej bawełny. Naturalne tkaniny, luźno tkane to podstawa podczas upalnych dni. Idealnie sprawdzają się koszule znakomitej marki OLYMP. Odradzamy noszenie koszul z krótkim rękawem na eleganckie okazje, do pracy lub na spotkania biznesowe –  są bowiem zaprzeczeniem elegancji.

  Latem warto trochę poeksperymentować z kolorami, wzorami w kratę i łączyć kolorowe marynarki z jasnymi spodniami.

  Zapraszamy serdecznie do naszego Salonu Noor przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu, gdzie zapewniamy indywidualne porady stylizacyjne i pomoc w doborze garderoby.