Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Marynarki w kratę

Marynarki w kratę

    Marynarki w kraciaste printy od jakiegoś już czasu zagościły w męskich stylizacjach, ale w tym roku są w szczególności modne i cieszą się  zainteresowaniem Panów. I całkiem słusznie, bowiem umożliwiają tworzenie najrozmaitszych, ciekawych i kreatywnych zestawów. A przy tym wszystkim mężczyźni naprawdę dobrze w nich wyglądają. 

    Czym warto się kierować wybierając taką marynarkę? Na pewno jakością tkaniny – nasze marynarki i garnitury szyte są z wysokiej jakości włoskich tkanin wykonanych z naturalnej wełny. Dlatego zawsze komfortowo się je nosi, a przechowywane na wieszaku w szafie długo zachowują doskonały wygląd  i kształt. Marynarki – wykonane ze szlachetnej włoskiej wełny, tkaniny REDA charakteryzującej się wysoką jakością, ciekawą fakturą i wzorem. Można je nosić do spodni typu casual, mogą to być również jeansy, do kolorowych koszul, bardzo modnych tego sezonu koszul w kratę, a podczas zimy można również ubierać pod marynarkę, a na koszulę cieńszy sweter. 

    Możliwości komponowania własnych zestawów z wykorzystaniem kraciastych marynarek są bardzo szerokie. Nie tylko koszula, ale również dodatki takie jak poszetka czy krawat sprawiają, że dana marynarka zupełnie zmienia wygląd mężczyzny. Również w przypadku garnituru w kratę – można go nosić osobno, np. kraciastą marynarkę do gładkich spodni, a spodnie do gładkiej koszuli. W szczególności latem warto tworzyć zupełnie nowe kombinacje, ponieważ teraz pora roku sprzyja eksperymentom i świeżym połączeniom.

    Nasze propozycje świetnie nadają się do pracy, na wieczorne wyjście na miasto, czy na spotkanie w ogródku restauracyjnym. Są wygodne i eleganckie w myśl idei „smart casual”, dokładnie wykończone, a swoistą kropką nad i są guziki – wykonane z orzecha Corozo bądź z naturalnego poroża.

    Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na przymiarki!