Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Marynarka Noor w różnych wersjach

Marynarka Noor w różnych wersjach

  Jesień wcale nie musi oznaczać rezygnacji z kolorów w codziennej stylizacji. Stylizacja jesienna z wykorzystaniem jednej z naszych marynarek, jaką proponuje Pan Bartek, przyjaciel naszej firmy świetnie pokazuje jak można bawić się modą męską i wyglądać świetnie. Wystarczy zmienić jeden detal, aby uzyskać zupełnie inny wygląd.

  Marynarka męska to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Dobrze dobrane dodatki sprawiają, że wygląda zupełnie inaczej. Kraciasta marynarka ubrana na jasną koszulę, do tego ciemny krawat w delikatny wzór i ciemna poszetka to elegantsza wersja, jaką można założyć np. do pracy w  biurze. Ten zestaw uzupełniają ciemniejsze spodnie i najlepiej ciemne, klasyczne buty.

  Z kolei ta sama marynarka założona na ciemnogranatowy golf zupełnie odmienia wizerunek mężczyzny. Taka stylizacja świetnie pasuje na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi czy wyjście na spacer. Klasyczny kaszkiet i ciemny szalik zabezpieczą przed jesiennymi chłodami i jednocześnie uzupełniają całość stylizacji utrzymanej w duchu sportowej elegancji.

  Pan Bartek na swoim profilu na Instagramie przedstawia więcej interesujących propozycji, warto zajrzeć! A my zachęcamy do zabawy z modą, wystarczy czasem rzut oka na posiadaną garderobę, trochę kreatywności i można uzyskać ciekawe i co najważniejsze komfortowe efekty!

   

  https://www.instagram.com/barejabartosz/

   

  Zdj. Klaudia Stańczuk