Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Jasny garnitur na wiosnę od Noor

Jasny garnitur na wiosnę od Noor

    Jasny garnitur Wrocław

    Męski garnitur w jasnej tonacji to świetna alternatywa do wszechobecnych, ciemnych, klasycznych propozycji. Lżejsze, jaśniejsze barwy szczególnie korzystnie komponują się wiosną i latem, kiedy słoneczna aura nie sprzyja czerni ani granatowi. 

    Jasny garnitur na wiosnę 2017

    nSezon wiosenny zbliża się wielkimi krokami, dlatego proponujemy beżowy garnitur, który można zestawiać z koszulami w najrozmaitszych kolorach. Jasny garnitur świetnie pasuje zarówno do oficjalnych, jak i mniej formalnych okoliczności i zdecydowanie najlepiej nadaje się na cieplejsze pory roku. Panowie – oto nasza propozycja dla eleganckiego mężczyzny na wiosnę 2017!

    Beż czy jasna szarość świetnie prezentują się w promieniach słonecznych, dodając lekkości i dynamizmu. Nie obawiajmy się jasnych kolorów. W dobrze skrojonym garniturze czy marynarce, której kolor został indywidualnie dobrany, mężczyzna wygląda prawdziwie elegancko. Jasny garnitur w połączeniu ze stylową koszulą w kolorze jasnego błękitu lub białą to doskonały zestaw do pracy w cieplejsze dni. Beż czy jasny szary kolor można dowolnie łączyć z różnobarwnymi koszulami. W zależności od rodzaju dodatków i koloru koszuli stylizacja może być oficjalna, biznesowa lub nieformalna, a nawet sportowa. Beż i jasna szarość to neutralne barwy, które świetnie komponują się z dodatkami w różnych kolorach.