Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Jakie są najmodniejsze garnitury ślubne tego sezonu?

Jakie są najmodniejsze garnitury ślubne tego sezonu?

  Sezon weselny i ślubny przekracza właśnie półmetek, możemy zatem podsumować i pokusić się o zestawienie najmodniejszych tego lata męskich garniturów ślubnych. Jak zwykle mamy swoje pewniaki, ale i niespodzianki!

  Klasyczny garnitur ślubny

  Klasyka nie zawodzi nigdy, piszemy o tym wielokrotnie. Standardowy garnitur ślubny z granatowego gładkiego, materiału wysokiej jakości wełny, bez jakichkolwiek wzorów, to pewniak każdego roku. Ponadczasowa propozycja, którą bardzo często wybierają Panowie Młodzi, ponieważ jest uniwersalna i przydatna również po ślubie. Granatowy garnitur w zestawie ze śnieżnobiałą koszulą, elegancką muchą lub krawatem, minimalistycznymi spinkami i klasycznymi półbutami doskonale sprawdza się każdego roku, do tego męska klasyczna moda ślubna pasuje (niemal) do każdego typu uroczystości.

  Garnitur ślubny w kratę

  Garnitur w kratę jeszcze niedawno byłby nie do pomyślenia, ale to się zmienia. Przygotowywaliśmy bowiem zestawy ślubne dla Pana Młodego z naszych kraciastych garniturów i to w różnych stylach. Kraciasty garnitur świetnie wygląda na mężczyznach wysokich i szczupłych, bowiem zwłaszcza wyraźna duża krata może poszerzać. Trzeba pamiętać o tym, aby je szczegółowo dopasować, starannie dobrać dodatki, a najlepiej skorzystać z porady stylisty. Garnitur w kratę to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na męską ślubną stylizację, którego popularność rośnie.

  Garnitur w stylu boho

  Styl boho kontynuuje swój pochód również w tym roku. Co roku jednak pojawiają się rozmaite wariacje zwłaszcza w dodatkach do garnituru. Panowie Młodzi jeśli już decydują się na ten styl, to wybierają najczęściej garnitury w jasnych, naturalnych kolorach, inspirując się dodatkami z motywem roślinnym, a przede wszystkim stawiają na luz. Bardzo często wybierają zestawy kombinowane – marynarka, spodnie i kamizelka pochodzą z różnych garniturów.

  Garnitur ślubny szyty na miarę

  To szczególny rodzaj garnituru, wymagający szczególnego podejścia do wykonania. Panowie Młodzi coraz częściej decydują się na indywidualnie wykonany garnitur do ślubu. Model szyty na miarę to gwarancja idealnego dopasowania stroju do sylwetki, zwłaszcza jeśli jest ona nietypowa. W Salonie NOOR dopasowujemy gotowy garnitur do sylwetki czyli wykonujemy usługę typu made-to-measure. Rzadziej spotykana jest opcja bespoke, czyli szycie garnituru od początku pod oczekiwania klienta, ale podejmujemy się również takich zleceń.

  Zapraszamy serdecznie Panów Młodych, ich Narzeczone, Rodziców i Rodzeństwo oraz przyjaciół na przymiarki garniturów do Salonu NOOR przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu, gdzie od wielu lat tworzymy oryginalne, indywidualne ślubne stylizacje