Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitury ślubne w roku 2020

Garnitury ślubne w roku 2020

  O garniturach i stylizacjach ślubnych piszemy często i zawsze z ogromną przyjemnością, ponieważ dla nas to najbardziej przyjemna, ale i pewna wyzwań praca. Podczas niemal 30 lat istnienia naszej firmy ubraliśmy wielu Panów Młodych, zawsze dokładając ogromnej staranności w doborze najmniejszego nawet detalu. Nie inaczej było i w tym roku, choć śluby w tym sezonie były nieco inne – bardziej kameralne. Zawsze jednak z prawdziwą przyjemnością tworzymy dla każdego pana jego stylizację. 

   

  W tym roku oprócz klasycznych granatowych garniturów, które są nieodzownie związane z męską modą ślubną pojawiły się także inne stylizacje. Coraz bardziej popularny staje się garnitur trzyczęściowy, z kamizelką. Przy czym kamizelka często jest innego koloru niż marynarka i spodnie – najczęściej w kolorze szarym. Takie propozycje to klasyka eleganckiej mody męskiej dla Pana Młodego. Z drugiej strony – po uroczystości sam zestaw marynarki i spodni można ubrać na przykład do pracy, a kamizelkę zastosować do nieformalnej stylizacji z koszulą i spodniami casualowymi. W naszej najnowszej kolekcji mamy takie propozycje garniturów, które świetnie sprawdzą się zarówno jako odświętna stylizacja ślubna, jak i w roli garnituru do pracy. 

   

  Zupełnie odmienna propozycja męskiej ślubnej stylizacji składa się z marynarki w kratę, do której Pan Młody założył brązową kamizelkę, jasne spodnie, ciemny krawat w stonowanym kolorze i oczywiście śnieżnobiałą koszulę. Nietypowa stylizacja, ale jakże elegancka! 

   

  Garnitury NOOR od lat towarzyszą naszym klientom podczas ceremonii zaślubin, co napawa nas ogromną dumą. Cieszymy się, kiedy Panowie Młodzi garnitur ślubny noszą również później, dostosowując go do innych okoliczności. Oznacza to, że nasze propozycje są uniwersalne i towarzyszą naszym Klientom przez wiele lat, co zawsze było i jest naszym celem. Zapewniamy indywidualne konsultacje podczas wyboru garnituru nie tylko na ślub, każdemu z naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu.