Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitury – nowe kolekcje od Noor

Garnitury – nowe kolekcje od Noor

  Nowa kolekcja garnituru wrocław

  Z prawdziwą przyjemnością i ogromną satysfakcją przedstawiamy nowy, jasnoniebieski garnitur w kolekcji NOOR. Został z pieczołowitością zaprojektowany i uszyty w naszej pracowni z tkaniny REDA 100% wełna super 110’S. Podszewka tego garnituru to 100% wiskozy, w kolorze żółtym.

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć elegancki i komfortowy garnitur dla wszystkich mężczyzn, którzy nie tylko dbają o swój wizerunek, ale po prostu lubią czuć się dobrze i cenią sobie komfort. Zgodnie z zaleceniami wielkich krawców i kreatorów mody, garnitur powinien być „”drugą skórą”” mężczyzny, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do perfekcyjnego kroju i starannego wykończenia.

  Nowy garnitur w kolekcji NOOR!

  nNowy niebieski garnitur w naszej kolekcji można nosić w najróżniejszych zestawach. Klasyczna jasno niebieska koszula wraz z krawatem świetnie sprawdzą się w biznesowych okolicznościach i podczas oficjalnych spotkań. Wystarczy jednak drobna zmiana, na przykład koszula w wiosennych barwach czy kolorowa poszetka, aby zyskać zupełnie inny wygląd. Dzięki modnym dodatkom można stworzyć zupełnie inną stylizację tego samego garnituru. Nasz nowy garnitur to również idealna propozycja dla eleganckiego Pana Młodego na stylizację ślubną, która wymaga szczególnie uroczystego charakteru. Wysoka jakość tkanin, staranne uszycie i wykończenie sprawiają, że to świetna propozycja w przypadku najbardziej uroczystych okazji, a ślub z pewnością do takich należy.

  nZapraszamy do odwiedzin i przymiarek w naszym salonie NOOR przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu. Doradzimy jak najlepiej dobrać garnitur, koszulę i wszelkie dodatki.