Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur w stylu boho

Garnitur w stylu boho

  Czym jest styl boho? W modzie można go określić jako styl eklektyczny, który łączy w sobie elementy zaczerpnięte z mody hippisowskiej, swobodę cygańskiej bohemy oraz wygodne fasony. Styl kojarzony jest głównie z wygodą, latem, wakacyjnym luzem. 5 głównych zasad boho oznacza, że ubrania powinny być: zwiewne, etniczne, kwieciste, naturalne i swobodne. Ponadto bardzo ważną rolę odgrywają dodatki, które nadają charakteru.

  nW przypadku garnituru męskiego czy ogólnie męskiej stylizacji uzyskanie efektu boho zależy w największym stopniu od koloru i wzoru tkaniny oraz oczywiście w ogromnej mierze od dodatków.

  nKolekcja garniturów i marynarek NOOR odpowiada wielu współczesnym stylom i znajdziemy w niej również zestawy, które można z powodzeniem zaadoptować do stylistyki boho. Proponujemy na początek jasnopopielaty trzyczęściowy garnitur, który świetnie nadaje się również jako stylizacja ślubna dla Pana Młodego. Zwłaszcza, kiedy ślub odbywa się latem i w plenerze. Do ślubu boho świetnie pasuje również garnitur w kolorze jasnoszarym w niebieską kratę. Niebagatelną rolę odgrywają tutaj dodatki – w szczególności mucha czy poszetka i oczywiście obowiązkowo kwiaty, które boho wręcz uwielbia.

   

  nBoho to styl, który upraszcza sztywne reguły i zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiając luz. Dlatego do ślubu w stylu boho nie trzeba iść w kompletnym garniturze, ale stworzyć go z różnych elementów, pozornie do siebie nie pasujących. Świetnie sprawdzi się kraciasta marynarka, brązowa lub beżowa kamizelka, jasna koszula i takie same spodnie.

   

  nNa co dzień z całą pewnością sprawdzą się barwne, kraciaste marynarki w połączeniu z jasnymi, np. beżowymi spodniami. Z kolei lekka i jasna tkanina zarówno w przypadku koszuli, jak i marynarki sugeruje, że w tym stylu najlepiej ubierać się latem, dlatego warto zadbać o taką garderobę. Na wakacjach czy nawet na krótkim weekendowym wypadzie za miasto kraciaste spodnie, jasna koszula w kwiecisty wzór i kapelusz to gotowa modna stylizacja.