Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur trzyczęściowy NOOR

Garnitur trzyczęściowy NOOR

  Garnitur trzyczęściowy z kamizelką zdecydowanie zwiększa możliwości komponowania różnych zestawów. Nie tylko koszula czy inne mniejsze drobiazgi zmieniają zupełnie jego wygląd, ale również kamizelka, która może funkcjonować, jako odrębny element garderoby. 

   

  Nasze garnitury trzyczęściowe wyróżnia kolor oryginalne połączenie bordo, granatowego i grafitu. Barwa jest ciemna, co sprawia, że świetnie sprawdza się w pracy, podczas bardziej oficjalnych okoliczności, ale również w przypadku nieformalnych sytuacji. Można go zestawiać z różnymi kolorami koszul – zarówno jasnymi, jak i ciemniejszymi w delikatny wzór. W naszej ofercie mamy również garnitur trzyczęściowy w popielatym, jasnym kolorze, który świetnie pasuje na wiosnę czy lato.  

   

  Założenie bądź rezygnacja z kamizelki sprawia, że mamy do dyspozycji dodatkowy element, który całkowicie zmienia charakter stylizacji. Garnitur z kamizelką świetnie się prezentuje podczas bardziej formalnych okoliczności – do pracy, na ważne spotkanie, ale również na uroczystość rodzinną. Dobrym przykładem jest w tym wypadku świadek na ślubie, o którego oczekuje się, że będzie świetnie ubrany, choć nie może przyćmić Pana Młodego. 

  Kamizelka może również funkcjonować jako odrębny element garderoby i tworzy całkiem ciekawe stylizacje wraz ze spodniami od garnituru i koszulą. Sprawdzi się w sytuacji, kiedy na przykład nie musimy ubierać marynarki. Mogą to być spotkania w gronie przyjaciół czy prywatne imprezy w domu. 

  Garnitur trzyczęściowy daje ogromne pole do popisu. Zwłaszcza taki garnitur, który łatwo można zestawiać z innymi elementami garderoby. Ciemny garnitur został uśzyty z wysokogatunkowej tkaniny wełnianej REDA 100% wełna Super 110 S’, która pochodzi z włoskiej tkalni o długiej tradycji. Z pewnością zadowoli każdego Pana, który ceni sobie elegancję i wysoką jakość ubrań.