Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur NOOR – propozycje do pracy i smart casual

Garnitur NOOR – propozycje do pracy i smart casual

  Możliwości komponowania indywidualnych zestawów z wykorzystaniem naszego najnowszego garnituru są bardzo szerokie. Nie tylko koszula, ale również dodatki takie jak poszetka czy krawat sprawiają, że dana garnitur zupełnie zmienia wygląd mężczyzny. Jeśli dodać do tego również trzeci składnik w postaci kamizelki okazuje się, że możliwości jest jeszcze więcej!

   

  Przede wszystkim garnitur wyróżnia kolor – nieczęsto spotykane połączenie bordo, granatowego i grafitu. Barwa jest ciemna, co sprawia, że świetnie sprawdza się w pracy, podczas bardziej oficjalnych okoliczności, ale również w przypadku nieformalnych sytuacji. Można go zestawiać z różnymi kolorami koszul – zarówno jasnymi, jak i ciemniejszymi w delikatny wzór. 

   

  Założenie bądź rezygnacja z kamizelki sprawia, że mamy do dyspozycji dodatkowy element, który całkowicie zmienia charakter stylizacji. Garnitur z kamizelką polecamy na bardziej formalne okoliczności – do pracy, na ważne spotkanie, ale również na uroczystość rodzinną, podczas której pełnimy określoną funkcję. Dobrym przykładem jest w tym wypadku świadek na ślubie, o którego oczekuje się, że będzie świetnie ubrany, choć nie może przyćmić Pana Młodego. 

   

  Garnitur w wersji dwuczęściowej można ubrać z krawatem, muszką lub bez ozdoby pod szyją. W tej ostatniej wersji będzie to już oczywiście propozycja zupełnie casual, która daje największe pole do popisu. Można bowiem założyć samą marynarkę do dżinsów i kolorowej koszuli, można również ubrać spodnie, marynarkę a pod nią dzianinę – ta wersja jest dobrą propozycją zwłaszcza na zimę. Ciekawą stylizację tworzy również kamizelka, spodnie od garnituru i jasna koszula – w sytuacji, kiedy na przykład nie musimy ubierać marynarki. Mogą to być spotkania w gronie przyjaciół czy prywatne imprezy w domu. 

   

  Garnitur trzyczęściowy daje ogromne pole do popisu. Zwłaszcza taki garnitur, który łatwo można zestawiać z innymi elementami garderoby. Uszyliśmy go z wysokogatunkowej tkaniny wełnianej REDA 100% wełna Super 110 S’, która pochodzi z włoskiej tkalni o długiej tradycji. Z pewnością zadowoli każdego Pana, który ceni sobie elegancję i wysoką jakość ubrań.