Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur na wesele dla gościa

Garnitur na wesele dla gościa

    Ślub to wydarzenie nadzwyczajne i uroczyste, zwłaszcza dla Pary Młodej. Ubiór Pana Młodego jest dyktowany przez wiele formalnych nakazów modowych, o których kilkukrotnie już pisaliśmy, które ostatnio są coraz częściej łamane. Tym razem jednak chcielibyśmy doradzić jak ubrać się na wesele, kiedy jesteśmy tam w charakterze gościa.
    nNajczęściej wybierane są garnitury w kolorze granatu i szarości – podobnie jak w przypadku Pana Młodego. Będąc gościem możemy sobie pozwolić na większą dowolność – stąd też marynarki w kratę, czy tez kolorowe, garnitury w kratę czy też innych kolorach niż granat są dobrym pomysłem na ubiór na wesele i doskonale się sprawdzą.
    nUroczystość zaślubin, a potem wesele, to wydarzenie nie tylko uroczyste, ale również dość długie i rozciągnięte w czasie. Dlatego niezwykle ważne jest, aby Panowie czuli się komfortowo w swych garniturach i koszulach. Najlepsze są te, uszyte z tkanin naturalnych, zatem bawełna na koszulę i lekka wełna, np. włoska REDA wełna 100%, SUPER 110’S na garnitur sprawdzą się doskonale. Materiały te umożliwiają skórze oddychanie, a komfort podczas całego dnia jest niezwykle ważny.
    nDo garnituru trzeba dopasować krawat i poszetkę. Na tak wyjątkową okazję jak ślub najlepsza jest wąska, biała poszetka. Najlepszy i zarazem najprostszy wybór, który nie nastręcza trudności to marynarka zapinana na 2 guziki z klapami w szpic lub otwartymi. Koszula, która najlepiej pasuje na uroczystość zaślubin jest zawsze w kolorze białym. Świadek czy też gość weselny mogą sobie pozwolić na pewne odstępstwo, jednak powinien pamiętać, że jasne kolory są najbezpieczniejsze i najlepsze, zwłaszcza latem.
    nGarnitury NOOR od lat towarzyszą naszym klientom podczas ślubów, ponieważ zostały zaprojektowane i uszyte z myślą o tak szczególnych okazjach, jakimi są uroczystości zaślubin. Zapewniamy indywidualne konsultacje podczas wyboru garnituru każdemu z naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu.