Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur na ślub i nie tylko

Garnitur na ślub i nie tylko

    Śluby w 2020 roku z pewnością są inne niż wszystkie dotychczasowe uroczystości i ceremonie. Wyjątkowa sytuacja związana z zapewnieniem bezpieczeństwa zmieniła plany wielu nowożeńców i spowodowała sporo zamieszania. Jedno jednak pozostaje niezmienne – ślub to wydarzenie nadzwyczajne, podczas którego Pan Młody i Pani Młoda powinni wyglądać i czuć się wyjątkowo. Jaki powinien być garnitur dla Pana Młodego? Elegancki i odświętny, bowiem tego nie zmieni nic i nikt.

    Uroczystość zaślubin nawet w niewielkim gronie to wydarzenie o wysokim stopniu formalności, dlatego wymagany jest dress code zarówno od Pary Młodej, jak i zaproszonych gości weselnych. Zakładając, że w obecnej sytuacji uroczystość ślubna pod względem liczebności gości może być skromniejsza to jednak liczy się nadal odświętny wygląd. Z kolei względy ekonomiczne sprawiają, że Pan Młody często chciałby nosić swój garnitur ślubny również po uroczystości.

    Dlatego w naszej najnowszej kolekcji mamy takie propozycje garniturów, które świetnie sprawdzą się zarówno jako odświętna stylizacja ślubna, jak i w roli garnituru do pracy. 

    Pierwszy z nich to elegancki garnitur w kolorze granatowym, najczęściej wybieranym przez Panów Młodych. Jednak tkanina tego garnituru została subtelnie przepleciona niebieską nitką, która widoczna jest przy dokładniejszym przyjrzeniu się. Ten detal nadaje mu odmienności i podkreśla subtelnie oryginalność i piękno szlachetnej, wełnianej tkaniny. Drugi garnitur został uszyty z materiału o intensywnej morskiej barwie. W zestawie z białą koszulą świetnie sprawdzi się na ślubnym kobiercu. Garnitury te doskonale się nadają jako stylizacja Pana Młodego. Ale równie dobrze można je wykorzystać potem w pracy. Co więcej – można je ubrać również w stylizacji smart casual, bez krawata z kolorową poszetką. 

    Garnitury NOOR od lat towarzyszą naszym klientom podczas ślubów, ponieważ zostały zaprojektowane i uszyte z myślą o tak szczególnych okazjach, jakimi są właśnie śluby i wesela. Bardzo nas cieszą w szczególności takie okoliczności, kiedy Panowie Młodzi garnitur ślubny noszą również później, do różnych okoliczności. Zapewniamy indywidualne konsultacje podczas wyboru garnituru nie tylko na ślub, każdemu z naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu.