Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur MIDNIGHT BLUE – nowość od Noor

Garnitur MIDNIGHT BLUE – nowość od Noor

  garnitur midnight blue

  Wszystkie garnitury, jakie wychodzą spod igły naszych krawców to ubrania projektowane i szyte z ogromna pasją i zaangażowaniem. Tym razem stworzyliśmy wyjątkową propozycję dla eleganckich mężczyzn ceniących swój styl – garnitur o pięknym, głębokim kolorze MIDNIGHT BLUE na uroczyste okazje, w szczególności śluby i wesela.

  Nowy garnitur w kolorze MIDNIGHT BLUE

  Garnitur Midnight Blue został uszyty przez naszych krawców z tkaniny o pięknym, przestrzennym splocie VITALE BARBERIS CANONICO. Jest to szlachetna, 100% wełna SUPER 150’S. Podszewka tego garnituru to 100% wiskozy, w kolorze fioletowym.

  Stale doskonalimy nasz warsztat krawiecki i kolekcje ubrań, aby zadowolić wymagania naszych klientów. Tym razem stworzyliśmy garnitur z wyrazistym charakterem i klasą, w którym idealnie będzie wyglądał nie tylko Pan Młody do ślubu, ale i każdy mężczyzna, który chce mieć wytworny styl podczas uroczystej gali czy na oficjalnym spotkaniu. Skupiamy się na detalach i perfekcyjnym wykończeniu, dlatego tak wiele poświęcamy czasu na dążenie do doskonałości w najmniejszych nawet szczegółach. 

  Nowy granatowy garnitur można nosić w różnych zestawieniach: z jasną koszulą i kolorową poszetką bez krawata na mniej zobowiązujące okazje lub z krawatem zarówno w wyrazistym kolorze, jak i bardziej stonowanym na najbardziej uroczyste gale. Subtelna zmiana wystarczy, aby garnitur zyskał zupełnie nowe oblicze i mógł być ubrany na inną okazję. Doskonałe tkaniny, jakie zostały użyte do stworzenia tego garnituru, staranne uszycie i wykończenie sprawiają, że to z pewnością idealna propozycja na uroczyste okazje – z pewnością do takich należy ślub.

  Zapraszamy do odwiedzin i przymiarek w naszym salonie NOOR przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu. Doradzimy jak najlepiej dobrać garnitur, koszulę i wszelkie dodatki.