Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur biznesowy

Garnitur biznesowy

    Garnitur biznesowy to często poszukiwany zestaw przez Panów pracujących w firmach czy instytucjach, które wymagają określonego dress code. Z reguły jest to garnitur w granatowym lub grafitowym kolorze, stonowany, klasyczny, nieco nawet konserwatywny. Garnitury NOOR świetnie się nadają do takich ról, ponieważ każdy z nich powstał z zachowaniem klasycznych reguł męskiej elegancji. 

    Przedstawiamy na początek dwie wersje stylizacji, które bazują na tym samym garniturze w kolorze, będącym oryginalnym połączeniem bordo, grafitu i granatu. Zmiana koloru koszuli i krawata sprawia, że możemy uzyskać zupełnie inny wygląd ubierając ten sam garnitur. Dodanie klasycznej białej poszetki złożonej w tzw. TV-fold podnosi poziom formalnej elegancji takiego zestawu jeszcze wyżej.

    Dobry garnitur, koszula i krawat to klasyczny i prosty zestaw, a dostarcza mnóstwo możliwości tworzenia różnych stylizacji. Kolejne propozycje, które bazują na garniturze w kolorze grafitowym i granatowym to klasyk gatunku. Propozycja z białą koszulą i białą poszetką jest najbardziej elegancka i jednocześnie bardzo formalna, druga z koszulą w niebieskim, biznesowym kolorze to również lubiany przez Panów zestaw. Dress code w korporacjach nie lubi eksperymentów, dotyczy to zwłaszcza osób na eksponowanych stanowiskach. Dlatego polecamy przede wszystkim umiar i powściągliwość i koncentrujemy się na znakomitej jakości tkaninach i starannym wykończeniu. Wszystkie nasze garnitury szyjemy z włoskich wełen, są to tkaniny w 100% naturalne, dzięki czemu świetnie się układają, a po zdjęciu i zawieszeniu na wieszaku nie odkształcają, za to wracają do naturalnego kształtu. Wybierając garnitur warto zwrócić uwagę na takie właściwości i jakość tkaniny.

    Z tego samego garnituru można stworzyć dwie zupełnie różne wersje ubrania w stylu biznesowym. Jak to robić? O tym mówimy Klientom podczas spotkań w naszym Salonie Noor przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu, gdzie służymy pomocą w wyborze każdego rodzaju garnituru!