Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Eleganckie święta – jak się ubrać?

Eleganckie święta – jak się ubrać?

  Elegancka świąteczna stylizacja to taka, która zapewnia perfekcyjny wygląd i komfort. Garnitur w ciemnym kolorze z kamizelką w towarzystwie białej koszuli doskonale się sprawdzi zwłaszcza podczas odświętnych okoliczności. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich Panów, którzy cenią sobie elegancję i prestiż! Jak wyglądać odświętnie? Czytajcie więcej co polecamy na święta i sylwestrową noc.

  Świąteczne stylizacje dla Panów na Boże Narodzenie proponujemy w dwóch odsłonach:

  ✔️ Elegancki, trzyczęściowy garnitur w prążek i biała koszula. Kolorowa, a najlepiej czerwona poszetka doskonale ubarwi stylizację i doda jej akcentu.

  ✔️Klasyczny garnitur lub marynarka w granatowym kolorze, biała koszula lub w innym jasnym kolorze i kolorowy krawat. Można tez założyć pod marynarkę sweter w jednolitej barwie.

  Stylizacje na Święta są bardziej wyważone niż sylwestrowe, mają być eleganckie, ale jednocześnie zapewniać komfortowe samopoczucie przy wigilijnym czy świątecznym stole.

  Z kolei na Sylwestra proponujemy zmianę stylu na bardziej elegancki. Prestiżowy, ciemny garnitur na wyjście lub nawet wielkie wyjście – w przypadku balu. A zatem:

  ✔️Jeśli wybieracie się do znajomych na domówkę  – proponujemy elegancką marynarkę, koszulę i krawat. Kolorowa poszetka ułożona w fantazyjny puff z pewnością ubarwi i doda zawadiackiego uroki takiej stylizacji

  ✔️Jeśli wybieracie się na elegancki bal  – polecamy garnitur w ciemnym kolorze, białą koszulę z mankietami na spinki i elegancki krawat lub muszkę. Dobrze sprawdzi się poszetka ułożona na sposób zwany TV-fold. Welegancki garnitur we wzór tenis, który zdecydowanie wraca do łask, to również ciekawa propozycja na Sylwestra, zwłaszcza, jeśli można wystylizować się na styl retro. Zawsze też dobrze sprawdza się wykwintny smoking, który jest niezawodny podczas balów, gdzie obowiązuje dress code.

  Zapraszamy serdecznie do naszego Salonu Noor przy ul. Zachodniej we Wrocławiu – zawsze służymy poradą przy wyborze garniturów!