Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Chwalisz Band – weselne granie, które się chwali!

Chwalisz Band – weselne granie, które się chwali!

  Wesele to nie tylko sukienka ślubna Pani Młodej, garnitur Pana Młodego, uroczystość ślubna i wyśmienite jedzenie w pięknej Sali. Bardzo często o jakości wesela współdecyduje zespół muzyczny, który dostarcza rozrywki. Tym razem przedstawiamy temat weselny od nieco innej niż modowa strona, ponieważ skupimy się na muzyce – czyli najbardziej rozrywkowym elemencie weselnej uroczystości.

   

  Chwalisz Band to rodzinny zespół muzyczny, składający się z pięciu osób, z których cztery są ze sobą spokrewnione, a piąta jest tak bliskim towarzyszem, że należy już do muzycznej rodziny. Zespół gra ze sobą już 10 lat, tego roku obchodząc okrągłą rocznicę działalności.

   

  Inspiracją dla Chwalisz Band są największe koncerty jakie odbywają się na świecie. Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu Pary Młodej. „Naszym zadaniem jest, żeby zapewnić im niezapomniane, muzyczne show. Przyjemność? Komplet gości skaczących z nami pod sceną” – mówi manager zespołu Mateusz Chwalisz.

   

  „Wygląd sceniczny jest dla nas bardzo ważny. To nie te czasy, gdzie zespół wychodził ubrany w koszulki POLO i niebieskie jeansy. Poszukiwaliśmy stroju formalnego, który swoją jakością wykonania potwierdzi nasz stosunek do naszych klientów oraz wykonywanej pracy. Jednocześnie duże znaczenie miał krój garnituru, który wpasuje się w przyjęcia weselne w stylu rustykalnym i odda w pełni jego klimat. Bezowocne poszukiwania po licznych salonach we Wrocławiu doprowadziły nas do salonu NOOR. W Internecie wyczytaliśmy sporo pozytywnych komentarzy oraz recenzji. Wielkim atutem jest fakt używania materiałów i dodatków od sprawdzonych dostawców. Wszystko potwierdziło się przy rozmowie z Panem Sebastianem na miejscu w Salonie we Wrocławiu. Dzięki temu występujemy na weselach w nieszablonowych i profesjonalnie wykonanych garniturach NOOR” – deklaruje manager

   

  Wesele jest spotkaniem dwóch rodów – różnych temperamentów, doświadczeń, tradycji. To czas zabawy i wzruszeń bliskich osób, świętujących jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Chwalisz Band zapewnia show pełne energii, porywającej muzyki i szalonego tańca. Zespół używa renomowanego, w pełni profesjonalnego sprzętu grającego i nagłośnieniowego. Na weselach ważny jest dla nich styl połączony z klimatem – dlatego stroje zespołu zostały stworzone indywidualnie, aby podkreślać klimat imprez: rustykalny, industrialny lub boho.

   

  Jesteśmy zadowoleni, że nasze garnitury znajdują uznanie nie tylko wśród Panów Młodych, ich świadków i najbliższej rodziny. Bardzo się cieszymy, że możemy ubierać również członków zespołów muzycznych, zapewniając im perfekcyjny i elegancki wygląd.