Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Wełna – najlepsza tkanina na garnitur

Wełna – najlepsza tkanina na garnitur

    Najlepsze garnitury powstają z tkanin naturalnych, wełen lub wełen z domieszką kaszmiru bądź jedwabiu – w najbardziej prestiżowej wersji. Jeśli zatem zależy nam na prestiżu, wybierajmy zawsze wysokogatunkowe wełny, które zapewniają komfort noszenia i ponadprzeciętną elegancję. Informacje na temat składu tkaniny można znaleźć zawsze we wszywkach wewnątrz marynarki. W garniturach NOOR tam właśnie podane są wszystkie informacje na temat materiału, z którego zostały uszyte.

    To co, wyróżnia garnitury i marynarki NOOR z ostatniej jesienno-zimowej kolekcji to oprócz szlachetnej wełny również intensywny kolor i wyrazista struktura tkaniny. Błękit, granat, grafit czy kolorowa krata idealnie komponują się z fakturą materiału, która przypomina drobną kosteczkę. Struktura jest nie tylko dobrze wyczuwalna w dotyku, ale również oglądana pod odpowiednim kątem padania promieni słonecznych widoczna jako subtelny wzór. Materiał pozornie jednolity zyskuje dodatkowy wymiar – przestrzeni, która sprawia, że garnitur jest niepowtarzalny. Marynarki i spodnie zostały tak skrojone, aby pozwalały na podkreślenie jak najlepszego wyglądu mężczyzny, który je nosi. Klasyczne z jednej strony kolory i fasony sprawiają, że modele garnituru grafitowego czy granatowego świetnie nadają się do pracy, a w odpowiedniej stylizacji z poszetką, muszką i kwiatem będą idealnie pasować na ślub. Zwłaszcza, że męska stylizacja ślubna jest wysoko sformalizowana, a kolory granatowe czy grafitowe dobrze się sprawdzają.

    To, co najważniejsze czyli tkanina, jaką jest szlachetna wełna, sprawia, że garnitury doskonale się nosi i są wygodne nawet po całym dniu. Można na nich polegać w każdej sytuacji! 

    Zapraszamy serdecznie do naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na indywidualne przymiarki – zawsze zapewniamy profesjonalne porady stylizacyjne!