Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Powitanie Wiosny w Salonie Noor

Powitanie Wiosny w Salonie Noor

    Wprawdzie kalendarzowa wiosna dopiero za miesiąc, ale pierwsze promienie cieplejszego słońca przygrzewają już coraz bardziej. Przygotowujemy nowe propozycje dla Panów – eleganckie i komfortowe w noszeniu koszule. Czasem wystarczy po prostu zmienić koszulę, aby zyskać zupełnie nowy wygląd dotychczasowego garnituru. W naszym Salonie podpowiadamy Panom jakie stylizacje są najlepsze i opracowujemy indywidualną propozycję.

    W naszych nowych kolekcjach dominują zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, energetyczne barwy, ciekawe desenie i wygodne fasony. Koszule marki OLYMP to nie tylko elegancja w każdym calu, ale również wyjątkowy komfort noszenia dlatego, że koszule tej marki są szyte z najwyższej jakości bawełny. To naturalna i szlachetna tkanina, która pozwala oddychać skórze i utrzymuje wysoki komfort, nawet przez cały dzień. Aktualna kolekcja obfituje w motywy i kolory naturalne – kolory takie jak piaskowy, przygaszony biały, szary, jasny błękit aż po intensywne odcienie morskiego to kolory, które spotykamy w przyrodzie. 

    Kolekcja koszul OLYMP tradycyjnie jest podzielona na linię koszul klasycznych i tzw. smart casual. Klasyczna część kolekcji może być z powodzeniem stosowana w stylizacjach na oficjalne okazje czy uroczystości doskonale pasują do niej krawaty czy muszki. Linia smart casual może być noszona do kolorowych marynarek w kratę z dżinsami – niezwykle modny tego roku trend.

    Serdecznie zapraszamy na przymiarki do Salonu Noor przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu i polecamy nasze indywidualne porady wizerunkowe!