Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Popielaty garnitur w świątecznych stylizacjach

Popielaty garnitur w świątecznych stylizacjach

    Trzyczęściowy, popielaty garnitur to fantastyczny pomysł na elegancki wygląd i możliwość stworzenia różnych stylizacji, również z myślą o świętach. Do wyboru mamy: marynarkę, spodnie i kamizelkę – wszystkie części można kupić jako komplet, ale również osobno, dzięki czemu można w dowolny sposób zestawiać garderobę. 

    Stylizacje trzyczęściowego popielatego garnituru

     

    Taki sposób konstrukcji trzyczęściowego garnituru został stworzony z myślą o łączeniu go  w dowolny sposób i wykreowanie indywidualnego stylu. Popielaty garnitur, bądź marynarka to również idealny pomysł na eleganckie ubranie podczas świątecznej kolacji przy rodzinnym stole, ale również podczas wigilii firmowej. W jaki sposób można podejść do stworzenia swojego stylu? Podpowiadamy kilka możliwych stylizacji. Pierwszą z nich może być: marynarka, kamizelka, spodnie i muszka, wszystkie te elementy razem dają elegancką całość. Jeśli natomiast Panowie wolą uniknąć nadmiernie oficjalnego stroju można zrezygnować z muszki i spodni garniturowych i ubrać dżinsy lub spodnie casual. Można również ubrać do marynarki koszulę w kratkę, która doda dynamizmu całości. Jeśli natomiast ktoś miałby ochotę wpisać się w konwencję anglosaskiego, świątecznego ubioru, coraz popularniejszego również w Polsce, polecamy do popielatych spodni ubranie swetra z reniferkiem. Z pewnością będzie dobra zabawa! Do marynarki i spodni można również założyć kamizelkę z dzianiny, która również będzie się interesująco prezentować. Kombinacja bez marynarki, ale za to w zestawie z dopasowaną koszulą, kamizelką i spodniami od popielatego kompletu to propozycja dla mężczyzn np. na niezobowiązujące wyjście do klubu, marynarkę można zawsze zdjąć i nadal wyglądać świetnie!

    Popielaty trzyczęściowy zestaw gwarantuje ogromne urozmaicenie, dowolność w doborze poszczególnych części i wiele możliwości w późniejszym rozszerzaniu garderoby i kreatywnym łączeniu z różnymi innymi ubraniami. Garnitur ten zarówno w całości, jak i w poszczególnych częściach pasuje do wielu koszul, ponieważ kolor popielaty jest neutralny i doskonale komponuje się z wszystkimi niemal barwami. Tkanina z jakiej został uszyty to 100% wełna NATURAL COMFORT, która zapewnia bardzo dobre ułożenie na sylwetce i komfort noszenia. Warto również zwrócić uwagę na dyskretny i niezwykle elegancki detal – ozdobne guziki z naturalnego poroża, ręcznie opalane. Ten zestaw gwarantuje Panom, że będą prezentować się niezwykle oryginalnie i elegancko, na każdą okazję, nie tylko świąteczną.