Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nowe propozycje od NOOR na wiosnę!

Nowe propozycje od NOOR na wiosnę!

    Wiosna stoi pod znakiem nowości od NOOR. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy dwa nowe garnitury. Są zupełnie odmienne od siebie, ale to, co je łączy to niezwykła staranność wykonania, najwyższej jakości tkaniny oraz krawiecka pasja, jaką włożyliśmy w najmniejszy detal.

    Garnitur w eleganckim, a nawet można by rzec wytwornym kolorze – niebiesko-grafitowym to doskonała propozycja zarówno na uroczyste okazje, jak np. ślub czy wesele, ale równie dobrze sprawdzi się w roli garnituru biznesowego. Został zaprojektowany i uszyty z tkaniny VITALE BARBERIS CANONICO w 84% wełna i w 16% moher. Podszewka tego garnituru to materiał składający się w 46% z wiskozy i w 54% z acetatu, w pięknym kolorze intensywnej czerwieni. Stworzyliśmy wyjątkowy garnitur z charakterem i klasą, idealny do pracy, na biznesowe czy spotkania, ale również rodzinne uroczystości i przyjęcia. Troszczymy się o detale, staranne wykonanie i perfekcyjne uszycie ponieważ wierzymy, że każdemu z naszych klientów, który będzie nosić ubrania NOOR przekazujemy naszą krawiecką pasję.

    Druga propozycja to jasnopopielaty garnitur, idealny zwłaszcza na wiosnę i nadchodzące lato. Stworzyliśmy elegancki, jasny garnitur w kroju slim dla nowoczesnego mężczyzny, który lubi nowości, a przede wszystkim lubi wyglądać modnie. Nowy garnitur marki NOOR został uszyty ze szlachetnej tkaniny REDA, 100% wełna, super 110’S, natomiast podszewka to 46%wiskoza, 54% acetat 100% w kolorze granatowym.

    Wysoka jakość tkanin użytych do uszycia tych garniturów sprawia, że noszą się doskonale, niemal jak „druga skóra”. Modny fason gwarantuje, że są to najbardziej aktualna propozycje modowe dla Panów na wiosnę i nadchodzące lato.