Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nowe garnitury w jesiennej kolekcji NOOR

Nowe garnitury w jesiennej kolekcji NOOR

    Z prawdziwą satysfakcją przedstawiamy trzy nowe garnitury w kolekcji jesiennej NOOR, które są już dostępne w naszym salonie we Wrocławiu i u partnerów z którymi współpracujemy. Wyróżniają się przepięknymi kolorami, starannym wykończeniem, a uszyte zostały z doskonałej jakości tkanin wełnianych z Włoch.

    Jeden z naszych najnowszych garniturów, w głębokim granatowym kolorze został uszyty z tkaniny o ciekawej strukturze, która wygląda jakby była w drobną kosteczkę. Jest to 100% wełna super 130’ S – zatem prawdziwie luksusowy materiał, który sprawia, że garnitur doskonale leży na mężczyźnie. Piękny, głęboki kolor granatu, który nazywany jest midnight blue sprawia, że to niezwykle elegancki garnitur na ślub i wyjątkowe okazje. Komponuje się doskonale z wieloma koszulami i krawatami w najróżniejszych kolorach. Pasuje do wielu najróżniejszych koncepcji i stylizacji, zwłaszcza ślubnych, gdzie granatowy garnitur jest jedną z najpopularniejszych propozycji.

    Kolejny garnitur został uszyty z eleganckiej tkaniny w grafitowym kolorze. Jednolity ciemny kolor  został ożywiony fakturą tkaniny – jest to drobna kosteczka, która nadaje temu modelowi ciekawego wyrazu i zdecydowanie odróżnia od zwykłych ciemnoszarych propozycji. Garnitur został uszyty z tkaniny REDA, 100% wełny, zatem doskonale się go nosi, jest wygodny i świetnie leży na mężczyźnie. Podszewka to 100% wiskoza. Guziki to swoista kropka nad I w przypadku tego modelu – zostały wykonane na bazie naturalnego poroża.

    Garnitur w kolorze ciemnoniebieskim, który został zaprojektowany z tkaniny tzw. “żabie oczko” to propozycja dla tych Panów, którzy lubią nieco jaśniejsze kolory. Nasi krawcy uszyli go ze szlachetnej wełny, materiału REDA, który jest 100% wełną, super 130’S. Podszewka garnituru to mieszanka wiskozy z acetatem, rękawy natomiast to 100% wiskoza. Dzięki wykorzystaniu najlepszych tkanin wełnianych oraz wiskozy – materiałów które przepuszczają powietrze garnitur ciemnoniebieski jest nie tylko prestiżową i elegancką propozycją dla mężczyzn na uroczystą okazję, ale również bardzo komfortowo nosi się go nawet w codziennym użytkowaniu, w pracy.

    Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na przymiarki! Zapewniamy również indywidualne porady wizerunkowe, jak również możliwość dobrania dodatków do garnituru.