Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nasze premiery na wiosnę – nowe garnitury od Noor

Nasze premiery na wiosnę – nowe garnitury od Noor

    O garniturze we wzór tenis pisaliśmy już kilka razy. Szczególnie popularne były w latach 20-tych i 30-tych. Potem został nieco zapomniany, ale ponownie stał się modny w latach 80-tych, zwłaszcza na Wall Street wśród biznesmenów, którzy często nosili wówczas tzw. power suits, które miały dodawać prestiżu i symbolizowały wysoki status. Potem tenis znów ustąpił pola innym stylom, ale co jakiś czas regularnie wraca. Jest bowiem klasycznym wzorem, kanonem mody męskiej, utożsamianym z najwyższą elegancją i wyczuciem dobrego stylu. 

    Kolejna z propozycji to garnitur dwuczęściowy, który został uszyty z tkaniny REDA o intrygującym kolorze, będącym melanżem ciemnego granatu, grafitu i butelkowej zieleni. Aby w pełni dostrzec walory tej tkaniny trzeba ją po prostu dotknąć, poczuć i obejrzeć najlepiej w naturalnym świetle, jest bowiem absolutnie warta uwagi. Świetnie będzie pasować do pracy, ale to również dobra propozycja na ślub – bardzo klasyczna

    Zarówno jeden jak i drugi garnitur powstały z włoskich tkanin, szlachetnej 100% wełny od producenta REDA, co sprawia, że są bardzo komfortowe w noszeniu, nie odkształcają się i nie pojawiają się na nich zagniecenia. Doskonale pasują do nich zwłaszcza jasne koszule od OLYMPA, uszyte z bawełny, która również doskonale sprawdza się nawet po całym dniu. 

    Tego rodzaju garnitury wymagają też odpowiednio dobranych dodatków, które dopełniają stylizacji. W Salonie Noor zapewniamy szeroki wybór i indywidualne porady stylizacyjne – serdecznie zapraszamy na przymiarki!