Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Modne garnitury i marynarki od NOOR

Modne garnitury i marynarki od NOOR

    Garnitur nie zawsze musi się składać wyłącznie z marynarki i spodni w tym samym kolorze. Wprawdzie wśród fasonów dominuje garnitur dwuczęściowy, ale nie musi to być obowiązkowy zestaw. Naszym Klientom proponujemy także garnitur trzyczęściowy w zestawie z kamizelką i możliwość wyboru kolorowej marynarki do której można ubrać dowolne spodnie.

    Garnitur w fasonie slim jest dość często wybierany, zwłaszcza przez młodszych mężczyzn. Krój ten wyróżnia się dość dużym dopasowaniem do sylwetki. Marynarka przylega do ciała, a spodnie są węższe niż spodnie garniturowe o tradycyjnym kroju. Najmodniejsze obecnie garnitury i marynarki są w odcieniach niebieskiego, granatu, butelkowej zieleni, ale również jasnopopielate czy w kartkę. Kolor garnituru powinien współgrać z kolorem włosów i karnacją. Mężczyźni o ciemnych włosach lub ciemnej oprawie oczu powinni wybierać garnitury w ciemnych kolorach: czerni, granatu i grafitu. Taką kolorystykę warto przełamać dołączając jasną koszulę, która doda szyku i elegancji. Świetnie sprawdzi się w tym wypadku koszula uszyta, podobnie jak garnitur z naturalnej tkaniny, jaką jest bawełna. Delikatny, jasny niebieski to nieomal standardowa pozycja w szafie każdego mężczyzny, ale warto mieć również koszulę w kolorze jasnego, bladego różu czy żółci. Delikatny pasek czy prążek to także modna tkanina na koszule. W przypadku mężczyzn o jasnej karnacji i blond włosach polecamy garnitury uszyte w kolorach jasnoszarych, popielatych, niebieskich, miodowych garniturach, które dobrze kontrastują z ciemniejszymi koszulami. 

    Dobór garnituru zależy zawsze od okazji. Mężczyźni, którzy noszą garnitur w pracy zazwyczaj wybierają standardowe modele w kolorze granatu czy ciemnego szarego. Warto jednak czasem odejść od standardu i wybrać np. szary garnitur w niebieską kratę. Zawsze jednak przed zakupem garnituru warto zastanowić się, w jakich okolicznościach będzie noszony i zadbać, by pasował do każdej z nich. W przypadku gdy garnitur nie jest konieczny można także skorzystać z opcji zakupu marynarki, która będzie dobrze komponować się ze spodniami. Ciekawą opcją jest również zakup garnituru trzyczęściowego np. w kolorze jasnego popielu i zakładanie każdej części osobno w zestawie z innymi elementami. W szczególności kamizelka może odegrać interesującą rolę. Może być z powodzeniem noszona do samych tylko spodni od tego modelu garnituru lub do zupełnie innych spodni. 

    Warto pobawić się modą i znaleźć swój ulubiony zestaw. W Salonie NOOR zawsze służymy pomocą i podpowiemy w jaki sposób zbudować swój własny wizerunek eleganckiego mężczyzny. Serdecznie zapraszamy do nas, na ul. Zachodnią 14 we Wrocławiu!