Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Moda męska jest kreatywna!

Moda męska jest kreatywna!

  Moda męska często traktowana jest jako mniej twórcza od damskiej, ale to wcale nie jest prawda. Garnitury szyte na miarę, marynarki, koszule, spodnie i wszystkie dodatki – poczynając od krawata i muszki przez poszetki, spinki i paski dają taki ogromny wybór, że trudno czasem się zdecydować. Garnitury męskie też mogą mieć różne fasony, wzory i barwy. Zwłaszcza te, które są tworzone z pasją i zaangażowaniem – jak garnitury NOOR.

  Projektując i szyjąc garnitury czerpiemy inspiracje z wielu źródeł. Korzystamy z ustalonych kanonów mody, z najlepszych klasycznych wzorców, które zawsze się obronią. Ale tworzymy również na bazie nowoczesnych modeli i dostosowujemy je do wymagań naszych Klientów, którzy najbardziej cenią sobie indywidualne podejście. Proponujemy naszym Klientom garnitury uszyte z najlepszych, bo naturalnych tkanin oraz wysokiej jakości dodatki. Od lat hołdujemy zasadzie, że na perfekcyjnie skrojony garnitur składa się suma dopracowanych detali.

  Naszym klientom polecamy zazwyczaj garnitury uszyte z tkanin, które są 100% wełną. Najczęściej są to: REDA, Cerruti, ale mamy też garnitury ze szlachetnego materiału Vitale Barberis Canonico czy Miroglio. Pierwszy garnitur na miarę dobrze jest wykonać z dobrej jakości wełny w kolorze granatowym lub szarym, ponieważ można go wykorzystać na rozmaite okazje, w ciągu całego dnia. Taki materiał jest wytrzymały, zapewnia komfort i nie gniecie się. Mamy również w naszej ofercie garnitury uszyte z tkanin wełnianych z domieszką kaszmiru, np. z materiału DRAGO składającego się w 95% z wełny i w 5% z kaszmiru. Ciekawą tkaniną jest też VITALE BARBERIS CANONICO, która składa się w 84% z wełny i w 16% z moheru. Tego rodzaju dodatki sprawiają, że garnitury uszyte z tkanin mieszanych nie gniotą się, są cieplejsze, lepiej się noszą i przechowują. 

  Mając na uwadze komfort naszych klientów, ich upodobania i oczekiwania oferujemy jednak zawsze garnitury uszyte z tkanin, które są nie tylko eleganckie, ale i wygodne. Dla Panów, którzy ze względu na dress code noszą garnitury do pracy i spędzają w nim całe dnie zdecydowanie polecamy takie modele jak np. grafitowy garnitur uszyty z tkaniny wełnianej Miroglio czy granatowy model z matariału Reda, również w 100% wełna. Na bardziej uroczyste okazje rekomendujemy doskonały model garnituru w kolorze Midnight Blue z tkaniny VITALE BARBERIS CANONICO. 

  Bardzo interesujący kolor garnituru to ostatnio jasno-popielaty, który rozjaśnia zdecydowanie oficjalny dress code i świetnie sprawdza się również np. na wieczorne wyjście. Również garnitur w kolorze niebiesko-grafitowym zdecydowanie się wyróżnia na tle innych. Warto również zainteresować się garniturami i marynarkami w kratę. Są nieszablonowe i dostarczają mnóstwo inspiracji do tworzenia indywidualnych zestawów. Garnitury w niestandardowych kolorach również szyjemy ze szlachetnych, wełnianych tkanin, dzięki czemu skóra oddycha, a Panowie mają zapewniony wysoki komfort noszenia

  Zapraszamy do naszego Salonu NOOR we Wrocławiu, przy ul. Zachodniej 14. Doradzimy i pomożemy wybrać Wasz wymarzony garnitur, zawsze zapewniamy zawsze indywidualne porady stylizacyjne i fachowe porady.