Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Marynarki NOOR – urok elegancji smart casual

Marynarki NOOR – urok elegancji smart casual

    W naszej kolekcji jesienno-zimowej pojawiły się obok trzech nowych modeli garniturów również dwie marynarki – wykonane ze szlachetnej włoskiej wełny, tkaniny REDA charakteryzującej się wysoką jakością, ciekawą fakturą i wzorem. Marynarki te można nosić do spodni typu casual, mogą to być również jeansy, do kolorowych koszul, bardzo modnych tego sezonu koszul w kratę, a podczas zimy można również ubierać pod marynarkę, a na koszulę cieńszy sweter. 

    Możliwości komponowania własnych zestawów z wykorzystaniem naszych dwóch nowych marynarek są praktycznie nieograniczone. Nie tylko koszula, ale również dodatki takie jak poszetka czy krawat sprawiają, że dana marynarka zupełnie zmienia wygląd mężczyzny. 

    To, na co chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę to intensywny niebieski kolor jednej z marynarek i ciekawa kratka w przypadku drugiej. To niecodzienne wzory, które nadają charakteru stylizacji. Marynarki zostały uszyte z tkaniny naturalnej, wełnianej, REDA 100% wełna, zatem zapewniają maksymalny poziom komfortu, świetnie się noszą, nawet przez cały dzień. Odwieszenie na wieszak zapewnia „odpoczynek” tkaninie, która prostuje się i ubranie wraca do swojego pierwotnego kształtu. Nasz najnowsze propozycje świetnie nadają się do pracy, na wieczorne wyjście na miasto, czy na spotkanie w restauracji. Są wygodne i eleganckie w myśl idei „smart casual”, dokładnie wykończone, a swoistą kropką nad i są guziki – wykonane z orzecha Corozo bądź z naturalnego poroża.

    Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na przymiarki!