Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Koszule na wiosnę 2018

Koszule na wiosnę 2018

  Wprawdzie za oknem wciąż jeszcze zimowa aura, ale w modzie męskiej wielkimi krokami zbliża się wiosna i już myślimy o słonecznych i ciepłych dniach. Męskie koszule, w jasnych kolorach, ciekawych barwach, które urozmaicają i rozświetlają codzienną, dość zachowawczą garderobę to numer jeden tej wiosny. Warto na wiosnę tego roku nieco ubarwić swój styl i pomyśleć o odmianie.

  nTym razem jako symbol takiej odmiany proponujemy kolorowe, męskie koszule z najnowszych kolekcji na wiosnę 2018 r. Koszula, podobnie jak i garnitur, nie musi być nudna, nie musi być cały czas niebieska lub biała. Można bawić się kolorem dobierać go w zależności nie tylko od konkretnej okazji, ale również w zależności od  indywidualnego stylu mężczyzny, który warto sobie wypracować. 

  Zestaw kolorowych, różnobarwnych koszul umożliwia odmianę wizerunku. Nie trzeba od razu zmieniać całą garderobę i inwestować w zestaw garniturów – czasem wystarczą dwie koszule w różnych kolorach i fasonach, aby zyskać całkowicie nowy i modny wygląd.

  Odważne wzory i ciekawe barwy koszul to idealny sposób na metamorfozę wizerunku i urozmaicenie nawet tej samej marynarki. A jeśli dodamy do tego odpowiednio dobraną poszetkę, pasek – zyskujemy nowy i ciekawy efekt wiosennej odmiany. Koszule Olymp, zaprojektowane  z myślą o nowoczesnym mężczyźnie, uszyte są z wysokiej jakości bawełny, która jest bardzo komfortowa w codziennym noszeniu. Naturalna tkanina sprawia, że skóra może swobodnie oddychać. Mówi się, że garnitur jest jak druga skóra, a nawet są tacy, którzy uważają że to współczesna zbroja mężczyzny, tymczasem tak naprawdę to koszula jest bliższa skórze i warto zadbać, aby była wykonana z takich materiałów, które zapewnią komfort, nawet po całym dniu pracy.

  Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu! Doradzimy jaką koszulę wybrać do sylwetki, garderoby i okazji. Odwiedź nas i wybierz koszulę w swoim ulubionym kolorze!

  *Wybrane koszule są przykładowymi stylizacjami marki Olymp