Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Koszula OLYMP + KRAWAT

Koszula OLYMP + KRAWAT

    Zestaw idealny na świąteczną stylizację to elegancka koszula Olymp i krawat. Tylko w grudniu tak wyjątkowa promocja w naszym Salonie – do każdej koszuli Olymp dopasujemy krawat gratis!

    nKoszula męska Olymp to klasa sama w sobie. Każdy z Panów, kto kiedykolwiek miał przyjemność ją nosić wie, że to przysłowiowy pewniak. Uszyta z wysokiej jakości bawełny, komfortowa i elegancka. Zróżnicowane fasony, jak np. Body Fit  – bardziej dopasowane dla mężczyzn lubiących bardziej przylegające do ciała koszule czy Modern – nieco luźniejsze, a przede wszystkim różnorodna kolorystyka zapewniają niezwykle szeroki wybór. Ponadto, warto podkreślić, że koszula Olymp jest „”oddychająca””, dzięki temu, że uszyta została z naturalnej tkaniny. Bawełna sprawia, że po prostu świetnie się nosi, a skóra oddycha.

    Promocja: Koszula OLYMP + KRAWAT

    nW świątecznej promocji, w grudniu, do każdej koszuli Olymp krawat dopasujemy gratis!  Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu na przymiarki. Zapewniamy bezpłatne konsultacje wizerunkowe, a przede wszystkim teraz zachęcamy do skorzystania ze świątecznej promocji: OLYMP + KRAWAT!