Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Jesienne propozycje garniturów od Noor

Jesienne propozycje garniturów od Noor

  Jesień i zima wcale nie muszą  oznaczać nieciekawych i stłumionych kolorów. To również dobra pora roku na to, aby odświeżyć garderobę i wybrać nowe, ciekawe ubrania, które wprowadzą interesującą odmianę.

  Z dbałością o najmniejszy detal – jesienne propozycje marki NOOR

  nZ prawdziwą przyjemnością prezentujemy zupełnie nową w naszej kolekcji propozycję, którą stworzyli nasi projektanci. Jest to brązowo-zielona marynarka w kratę, uszyta z pieczołowitością z materiału DRAGO, składającego się w 95% z wełny i w 5% z kaszmiru. Podszewka to jasnobrązowa, 100% wiskoza. Guziki w tej marynarce zasługują na szczególną uwagę – zostały wykonane z naturalnego poroża i są ręcznie opalane. 

  Kolejna propozycja od NOOR to marynarka w kolorze popielatym. Została zaprojektowana i uszyta z tkaniny REDA 100% wełna, super 110’S, NATURAL COMFORT, natomiast podszewka to 100% wiskoza, jasnobrązowa. Wraz z marynarką proponujemy również spodnie i kamizelkę – do skompletowania według uznania. To, co jest w tej propozycji wyjątkowe to możliwość dobrania poszczególnych elementów według swoich indywidualnych preferencji, można skompletować 3-częściowy oficjalny garnitur, można również skorzystać wyłącznie z marynarki i prezentować się równie elegancko. Zwłaszcza, że zapewniamy również dobór odpowiednich i bardzo zróżnicowanych dodatków.

  Guziki tej marynarki zostały wykonane z naturalnego poroża i są ręcznie opalane – również ten detal nie może umknąć uwadze eleganckich mężczyzn.

  Dbamy nieustannie o staranność wykończenia i najmniejszy detal naszych ubrań po to, aby mogły służyć Państwu długo i były noszone z prawdziwą dumą. Mamy nadzieję, że nasze jesienne propozycje zainteresują i spodobają się Państwu.