Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Jaki garnitur na walentynki?

Jaki garnitur na walentynki?

    Świętowanie Walentynek, jest wciąż dość młodym zwyczajem, ale z roku na rok coraz mocniej obecnym w polskiej rzeczywistości. Już wkrótce stoliki w najbardziej popularnych i lubianych kawiarniach i restauracjach będą pozajmowane, a bilety do kina na ten sam od trzech lat filmowy hit z kolorem szarym w tytule – wyprzedane. Dla wielu Panów pozostanie jednak to konkretne pytanie: jak się ubrać, aby narzeczona, żona, kobieta, z którą zamierza spędzić ten wieczór zapamiętała go jak najlepiej?

    nPrzede wszystkim elegancko i z klasą, adekwatną jednak do walentynkowych okoliczności. Nie chodzi o to, aby wyjść do swej wybranki w smokingu z białą marynarką, jaką nosi James Bond w Casino Royal, ale z całą pewnością trzeba być eleganckim i zadbanym mężczyzną, ponieważ już w ten sposób wyrażamy swój szacunek do kobiety. Z drugiej strony jednak, jeśli Panowie macie zamiar zabrać swoją ukochaną do prestiżowego lokalu, gdzie obowiązuje wieczorowy dress code – smoking będzie jak najbardziej na miejscu.

    Warto tego dnia ubrać elegancką koszulę z dobrego materiału, najlepiej naturalnego – czyli bawełny. Polecamy tutaj koszule Olymp, które są świetnie skrojone, doskonale układają się na sylwetce i bardzo dobrze noszą, ponieważ są „oddychające”. Brak sztucznych domieszek zapewnia wysoki komfort noszenia. Bez wątpienia marynarka do tak dobrej koszuli będzie świetnym rozwiązaniem, w szczególności możemy polecić Panom kolorowe marynarki, niekoniecznie granatowe, a już na pewno nie czarne, wszak okoliczność spotkania jest radosna. Doskonale będą Panowie wyglądać w marynarce w kolorze niebieskim, popielatym czy w kolorową kratę. Krawat nie jest absolutnie obowiązkowy, z reguły kojarzy się z oficjalnymi okazjami, pracą, zatem nie trzeba go zakładać na spotkanie raczej o nieformalnym charakterze, ważne aby czuć się swobodnie. Poszetka natomiast będzie takim dodatkiem, który z pewnością spodoba się kobiecie i warto ja dobrać do marynarki. W tym przypadku można pozwolić sobie na fantazję i wybrać kolorową poszetkę ułożoną w puff, czy fantazyjny mountain fold.

    Dobrze ubrany mężczyzna to co najmniej połowa sukcesu walentynkowego spotkania. Kobiety doceniają męską elegancję i lubią mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd zewnętrzny, ponieważ tym samym wyrażają im szacunek. Ubranie z klasą i jednocześnie komfortowe jest jak najbardziej możliwe i zawsze gwarantuje doskonałe samopoczucie. A to jest ważne w każdych okolicznościach.

    Życzymy zarówno Panom i jak i ich wybrankom wspaniałych chwil!