Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitury NOOR do pracy

Garnitury NOOR do pracy

  Garnitur biznesowy daje mężczyźnie pewność, że będzie wyróżniał się nienagannym i eleganckim wizerunkiem. Formalny styl wymaga zastosowania tradycyjnych krojów i wysokiej jakości tkanin. Wybierając garnitur biznesowy pamiętajmy o prostocie – prosty nie oznacza jednak zwyczajny. 

  W przypadku biznesowego garnituru idealnie sprawdzają się kolory: granatowy, ciemny szary i niebiesko-granatowy. Ciemno grafitowy model idealnie komponuje się z błękitnymi czy jasnoniebieskimi koszulami. Takie połączenie sprawia, że każdy mężczyzna prezentuje się modnie i profesjonalnie. Do pracy dobrze jest ubierać również garnitur w kolorze granatu. 

  Ogromnie ważna jest jakość tkaniny, dlatego zawsze polecamy garnitury wełniane lub wełniane z domieszką innego materiału, np. kaszmiru. Dobry materiał, wysokiej jakości dodatki – np. w postaci guzików wyrabianych z poroża i polska, rodzima produkcja sprawiają, że garnitury marki NOOR długo służą i świetnie prezentują się na mężczyznach. Polecamy obecnie modele lekko wyprofilowane w talii z marynarkami zapinanymi na dwa guziki. Taki garnitur dobrze służy męskiej figurze i nadaje elegancki wygląd. 

  Mówi się, że eleganckiego, profesjonalnego mężczyznę poznać po zegarku, bucie i krawacie. Zwieńczeniem idealnego garnituru jest dobrze dobrana koszula i krawat. W przypadku koszuli do garnituru, należy unikać zbyt obszernych rękawów, nadmiaru tkaniny pod pachami i wokół talii. Najlepiej sprawdzi się klasyka, dlatego warto postawić na biel, jasny niebieski i błękit. 

  Krawat to ten element męskiej garderoby, który oferuje dużą dozę dowolności. Panowie mogą nim podkreślić swój indywidualizm, wypróbować różne kolory i wzory. Jeśli decydujemy się na poszetkę do marynarki – nie może być ona w takim samym deseniu jak krawat. Męskie dodatki powinny podkreślać osobowość, ale należy zachować umiar. 

  W Salonie NOOR zawsze służymy pomocą i udzielamy indywidualnych porad wizerunkowych, jak skomponować zestaw na różne okazje, w tym również związany z przestrzeganiem określonego dress code. Zapraszamy do naszego Salonu, na ul. Zachodnią 14 we Wrocławiu.