Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur na rodzinne uroczystości

Garnitur na rodzinne uroczystości

    Wraz z nadejściem wiosny i pięknej słonecznej pogody pojawia się coraz więcej rodzinnych uroczystości, które wymagają od mężczyzn formalnego stroju. Są to nie tylko śluby, na których obowiązuje najwyższy stopień formalności, ale również I komunie dziecka, szczególnie uroczyste rocznice czy nawet chrzciny. Biorąc pod uwagę okoliczności warto być przygotowanym na takie okazje.

    W maju taką rodzinną i uroczystą okolicznością jest zazwyczaj Pierwsza Komunia dziecka. Wprawdzie nie jest to aż tak formalna okazja jak ślub, jednak warto podkreślić ją eleganckim strojem, stosownym do okoliczności. W szczególności jeśli Panowie jesteście Ojcem, Dziadkiem czy Ojcem Chrzestnym dziecka pierwszokomunijnego. 

    Proponujemy klasyczne wzory i raczej jasne kolory garniturów biorąc pod uwagę majowe słońce – popielaty, niebieski, czy jasnoszary garnitur sprawdzi się z pewnością. Do tego jasna koszula, krawat w stonowany spokojny wzór i stonowana poszetka doskonale dopełnią wizerunku eleganckiego mężczyzny podczas rodzinnych uroczystości. Sporo z nich może odbywać się w plenerze, jeśli dopisze piękna pogoda i słońce, dlatego warto ubrać garnitur uszyty w jaśniejszym kolorze i z lżejszej tkaniny niż te typowo szyte na zimę.

    Serdecznie zapraszamy na bezpłatne porady wizerunkowe do naszego Salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu. Dzięki takim konsultacjom każdy z Panów będzie ubrany stosownie do uroczystej okoliczności.