Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Garnitur dla Świadka na ślubie

Garnitur dla Świadka na ślubie

    Ślub to wydarzenie nadzwyczajne, uroczyste i niezapomniane, zwłaszcza dla Pary Młodej. Ubiór Pana Młodego jest dyktowany przez wiele formalnych nakazów modowych, o których kilkukrotnie już pisaliśmy. Tym razem jednak chcielibyśmy doradzić jak ubrać się Panom, którzy podczas ślubów występują w roli Świadka.

    Często wybierane i jednocześnie adekwatne dla Świadka na ślubie są garnitury w kolorze granatu, szarości – podobnie jak w przypadku Pana Młodego. Jednak w Świadek może sobie pozwolić na nieco większą dowolność – stąd też garnitury w kolorze grafitu, jasnej szarości i niebieskim w jednolitym zestawie, tzn. marynarka i spodnie są wykonane z tego samego materiału również doskonale się sprawdzą. 

    Uroczystość zaślubin, a potem wesele, to wydarzenie nie tylko uroczyste, ale również dość długie i rozciągnięte w czasie. Dlatego niezwykle ważne jest, aby Panowie czuli się komfortowo w swych garniturach i koszulach. Najlepsze są te, uszyte z tkanin naturalnych, zatem bawełna na koszulę i wełna na garnitur sprawdzą się doskonale. Materiały te umożliwiają skórze oddychanie, a komfort podczas całego dnia jest niezwykle ważny.

    Do garnituru trzeba dopasować stosowny krawat i poszetkę. Na tak wyjątkową okazję jak ślub najlepsza jest wąska, biała poszetka. Najlepszy i zarazem najprostszy wybór, który nie nastręcza trudności to marynarka zapinana na 2 guziki z klapami w szpic lub otwartymi. Koszula, która najlepiej pasuje na uroczystość jaką jest ślub jest zawsze w kolorze białym. Powinien o tym pamiętać zwłaszcza Pan Młody. Świadek może sobie pozwolić na pewne odstępstwo, jednak powinien pamiętać, że jasne kolory są najbezpieczniejsze i najbardziej adekwatne do tej okazji, jaką ma zaszczyt spełniać na ślubie.

    Garnitury NOOR od lat towarzyszą naszym klientom podczas ślubów, ponieważ zostały zaprojektowane i uszyte z myślą o tak szczególnych okazjach, jakimi są uroczystości zaślubin. Zapewniamy indywidualne konsultacje podczas wyboru garnituru każdemu z naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Zachodniej 14 we Wrocławiu.