Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Eleganckie stylizacje na Święta i Sylwestra

Eleganckie stylizacje na Święta i Sylwestra

  Koniec roku zbliża się milowymi krokami, a wraz z nimi Święta i Sylwester. Ani się obejrzymy, a już zasiądziemy do wigilijnego stołu. Jak dobrze wyglądać podczas Świąt? Jak wypaść rewelacyjnie podczas zabawy sylwestrowej? Proponujemy różne stylizacje świąteczne i sylwestrowe z garniturami lub marynarkami NOOR. Niech to będzie inspiracja dla Panów, którzy dzięki temu będą świetnie wyglądać podczas nadchodzącego świątecznego okresu.

  Świąteczne stylizacje dla Panów na Boże Narodzenie proponujemy w dwóch odsłonach:

  ✔️ Kratka, elegancka i jednocześnie podkreślająca indywidualny styl. Jeśli marynarka czy garnitur są w monochromatycznych barwach, wówczas kolorowa, a najlepiej czerwona poszetka doskonale ubarwi stylizację

  ✔️Klasyczny garnitur lub marynarka w granatowym kolorze, biała koszula lub w innym jasnym kolorze i kolorowa poszetka

  Stylizacje na Święta są zdecydowanie spokojniejsze i wyważone, mają być oczywiście eleganckie, ale jednocześnie zapewniać komfortowe samopoczucie przy wigilijnym czy świątecznym stole.

  Z kolei na Sylwestra proponujemy zmianę stylu na bardziej elegancki lub nawet prestiżowy ciemny garnitur na wyjście lub nawet wielkie wyjście – w przypadku balu. A zatem:

  ✔️Jeśli wybieracie się do znajomych na domówkę  – proponujemy elegancką marynarkę, koszulę i krawat. Kolorowa poszetka ułożona w fantazyjny puff z pewnością ubarwi stylizację

  ✔️Jeśli wybieracie się na elegancki bal  – polecamy garnitur w ciemnym kolorze, białą koszulę z mankietami na spinki i elegancki krawat lub muszkę. Dobrze sprawdzi się poszetka ułożona na sposób zwany TV-fold. Niezwykle ciekawym i absolutnie wyjątkowym może okazać się elegancki garnitur we wzór tenis, który zdecydowanie wraca do łask, nawet u najbardziej wybrednych Panów. Zawsze też dobrze sprawdza się wykwintny smoking, który jest niezawodny podczas balów, gdzie obowiązuje dress code.