Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Elegancki mężczyzna latem

Elegancki mężczyzna latem

    Lato zazwyczaj nie sprzyja noszeniu ciemnych garniturów, a nadchodzący miesiąc zapowiada się wyjątkowo upalnie. Nie trzeba jednak rezygnować z eleganckiego wyglądu nawet, kiedy temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza. Podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i w mieście podczas letnich upałów również można być eleganckim, wystarczy nieco zmodyfikować garderobę.

    Jasna koszula z lekkiego materiału to podstawa podczas upalnych dni. Najlepsze są koszule wykonane z naturalnego surowca, jak len czy bawełna luźno tkana, typu oxford. Odradzamy zdecydowanie noszenie koszul z krótkim rękawem na eleganckie okazje – tak naprawdę są zaprzeczeniem elegancji.

    Do jasnej koszuli polecamy garnitur lub marynarkę w jasnej tonacji. Idealnie w tym wypadku pasują garnitury NOOR w kolorze jasnego popielu oraz marynarki kolorowe, w kratę. Są zarówno eleganckie, jak i wygodne, uszyte z tkanin typu REDA 100% wełna, S’110, REDA 100% wełna, super 110’S, NATURAL COMFORT, Reda, 100% wełna, super 130’S, a podszewki z wiskozy. Oznacza to, ubrania powstały z najlepszych, naturalnych tkanin, które zapewniają wysoki komfort noszenia i oddychanie skórze nawet w upalne dni. Zdecydowanie polecamy tkaniny z naturalnych surowców, ze względu na ich walory jakościowe, jak również kwestie związane z komfortowym samopoczuciem.

    W przypadku jasnopopielatego garnituru, który składa się z trzech części absolutnie warto zwrócić uwagę na bardzo ciekawą i jednocześnie idealną na lato kombinację, na którą składa się koszula, spodnie i kamizelka. To niebywale elegancki zestaw i jednocześnie wygodny – zwłaszcza teraz podczas najgorętszych dni roku. 

    Latem warto trochę poeksperymentować z kolorami i łączyć kolorowe marynarki z jasnymi spodniami. Podczas wakacji zdecydowanie warto postawić na kolory i modowe eksperymenty, nie zapominając jednocześnie o elegancji, do czego serdecznie Panów zachęcamy. Zapraszamy do naszego Salonu NOOR we Wrocławiu, przy ul. Zachodniej 14. Zapewniamy zawsze indywidualne porady stylizacyjne naszym Klientom i pomoc w doborze garderoby.