Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Business Look od NOOR

Business Look od NOOR

  Tegoroczna jesień obfituje w nowości spod znaku NOOR. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zupełnie nowe propozycje. Każda jest inna, ale każda uszyta ze starannością, pasją i dbałością o najmniejszy detal wykonania.

  Granatowo-niebieski garnitur biznesowy

  nDla panów, którzy szukają przede wszystkim garniturów o biznesowym wyglądzie mamy dwie ciekawe propozycje. Jedna to można by rzec – klasyka gatunku. To garnitur w kolorze granatowo-niebieskim, który zaprojektowaliśmy z myślą o nowoczesnym i eleganckim mężczyźnie. To absolutna nowość w naszej kolekcji garniturów NOOR.

  Garnitur został zaprojektowany i uszyty z tkaniny REDA 100% wełna, super 110’S. Podszewka tego garnituru to materiał składający się w 46% z wiskozy i w 54% z acetatu, w intrygującym kolorze błękitno-złotym. Zaprojektowaliśmy garnitur z charakterem i klasą, idealny do pracy, na biznesowe czy spotkania, ale również rodzinne uroczystości i przyjęcia. Troszczymy się o detale, staranne wykonanie i perfekcyjne uszycie naszych garniturów ponieważ wierzymy, że każdemu z naszych klientów, który będzie nosić ubrania NOOR przekazujemy cząstkę nas samych.

  Kolejna propozycja to szaro-niebieski garnitur w kratę. Błękit i szarości są powszechnie uważane za eleganckie, ale mają dość oficjalny charakter. Nasi krawcy podeszli jednak do tych biznesowych kolorów dość niestandardowo i stworzyli elegancki, szaro-niebieski garnitur w kroju slim dla nowoczesnego mężczyzny. Nowy garnitur marki NOOR został uszyty z prawdziwie szlachetnej tkaniny REDA, 100% wełna, super 130’S, natomiast podszewka to 100% wiskoza w kolorze granatowym.

  Wysoka jakość tkanin użytych do uszycia tych garniturów sprawia, że noszą się doskonale, niemal jak „druga skóra”. Modny fason gwarantuje, że są to najbardziej aktualna propozycje modowe dla Panów tej jesieni.